02.07.2020

UKRSIBBANK запрошує на онлайн покази фестивалю французьких комедій

UKRSIBBANK BNP Paribas Group та Arthouse traffic вперше представляють онлайн подію «Фестиваль французьких комедій. UKRSIBBANK film fest».

Ми з радістю запрошуємо поціновувачів витонченого французького гумору долучитися до перегляду фестивальної програми та відвідати церемонію відкриття фестивалю саме 14 липня – в День взяття Бастилії, Національного свята Франції. З 14 по 24 липня буде можливість безкоштовно переглянути найкращі французькі комедії останніх років та зануритися у яскравий світ кінематографу.

«Цілих 10 днів ми будемо насолоджуватися кращими французькими комедіями онлайн. Такий незвичний та водночас сучасний формат гарантує низку приємних сімейних вечорів чи посиденьок з друзями біля екрану, а також чудові подарунки від банку, — розповів Костянтин Лежнін, заступник Голови Правління з роздрібного бізнесу UKRSIBBANK BNP Paribas Group. — Святкуючи 30 років успішного розвитку банку разом з клієнтами, ми продовжуємо захоплюватись кінематографом і прагнемо розділити цю пристрасть з нашими друзями».

Спеціально для своїх онлайн гостей UKRSIBBANK підготував 100 пляшок рожевого французького вина, яке найбільше пасує до літа та 10 сертифікатів в французькі ресторани. Протягом фестивалю ми розіграємо подарунки серед всіх зареєстрованих глядачів. Для участі в розіграші подарунків заповніть форму реєстрації.
Також ми чекаємо на ваші коментарі та відгуки на сторінці фестивалю в Facebook і додатково розіграємо вино серед знавців французької комедії.

Програма фестивалю французьких комедій «UKRSIBBANK film fest» складається з п’яти картин: «Візьми мене штурмом», «Мадам», «Святковий настрій», «Едмон», «Подруга». Фільми будуть транслюватися українською таабо французькою мовами

Нагадаємо, що вже понад 100 років головний акціонер UKRSIBBANK — BNP Paribas підтримує кінематограф. Так, у Франції BNP Paribas залучений до фінансування кожного другого фільму. Більш того, BNP Paribas — партнер низки провідних європейських кінофестивалів: в Довілі, Каннах, церемонія Сезар, фестиваль братів Люм’єр. В Україні UKRSIBBANK також традиційно підтримує кінопрограми фестивалю «Французька весна в Україні».

Тож обирайте фільм на ваш смак та переглядайте із задоволенням! Посилання на сторінку з фільмами буде зазначено додатково.

Поділитися сторінкою: