10.04.2019

UKRSIBBANK запрошує на ретроперспективні покази французького кіно

UKRSIBBANK BNP Paribas Group – ексклюзивний партнер кінопрограми фестивалю «Французька весна» в Україні — запрошує усіх на ретроспективи екранізацій французьких бестселерів, що розпочнуться 11 квітня у Києві та проходитимуть у Одесі, Львові, Дніпрі та Житомирі.

На глядачів чекають ретроспективні покази «Шарман Легран», присвячені пам’яті великого композитора Мішеля Леґрана. На рахунку у класика французької музики три премії «Оскар», п’ять «Греммі» і «Золотий глобус». Як результат співпраці Мішеля Леґрана та Жака Демі народився один із найтриваліших та найплідніших союзів французького кіно.

«Французька весна» пропонує українським глядачам насолодитися двома класичними музичними комедіями: «Шербурзькі парасольки» та «Дівчина з Рошфора». Їх доповнять більш сучасні стрічки: «Барбара», «Едем», «Джеронімо».

UKRSIBBANK підтримує Французьку весну в Україні вже 13 років. Особливе місце у багатожанровому фестивалі посідає кінопрограма. Разом з тим основний акціонер UKRSIBBANK — BNP Pariba підтримує світовий кінематограф вже більше 100 років. Зокрема, у Франції BNP Paribas є партнером фактично кожного другого фільму.

Крім того, BNP Paribas підтримує культові кінотеатри та реставрує старовинні стрічки і водночас сприяє розвитку інновацій, зокрема, віртуальної реальності у кіно. Банк є партнером низки провідних європейських кінофестивалів: у Довілі, Каннах, церемонія Сезар, фестиваль братів Люм’єрів тощо.

Дізнатися більше про кінопрограму та навіть виграти квитки у кіно можна на офіційній сторінці банку у Facebooк.

Поділитися сторінкою: