22.06.2022

UKRSIBBANK запрошує на SYNERGY 2022. IT Business & IT Education: New Horizons

UKRSIBBANK BNP Paribas Group як партнер освітньої IT-конференції SYNERGY 2022. IT Business & IT Education: New Horizons запрошує на захід ІТ асоціації України, який об’єднає представників бізнесу, влади, освіти та науки для спільного обговорення поточних реалій у світі ІТ-освіти. Конференція відбудеться вже цієї п’ятниці, 24 червня 2022, о 10:00 у форматі ZOOM.

Посилання на реєстрацію

За вісім років свого існування майданчик Synergy об’єднав понад 3500 учасників та близько 200 провідних спікерів IT-бізнесу, влади, освіти та науки. Synergy — це десятки успішних кейсів, колаборації провідних IT-компаній та ВНЗ, кращі практики корпоративної IT-освіти, доповіді спікерів, панельні дискусії, презентації стартапів та освітніх проєктів.

Цього року подія нетипово відбудеться влітку, бо має особливу тематику і підґрунтя. 24 червня 2022 року заплановано об’єднати понад 500+ гостей онлайн події у спільному обговоренні поточних реалій у світі ІТ-освіти. Понад 20 експертів в онлайн форматі розглянуть питання як змінились ландшафт і тренди в ІТ-галузі, які науки і навички будуть необхідні незалежно від військового часу, як отримати нову професію та багато іншого.

Нагадаємо, UKRSIBBANK BNP Paribas Group підтримує Асоціацію “IT Ukraine” – одну з найпотужніших професійних спільнот в Україні з 2015 року. Ми пишаємося, що як фінансовий партнер обслуговуємо 30% українського ринку ІТ, щороку збільшуючи свою частку. Як єдиний банк-партнер IT асоціації ми підтримуємо ключові заходи та проєкти: «IT awards», «Synergy. IT Business & IT education», «Е-малятко», постійно співпрацюємо з ІТ кластерами України, підтримуємо фінтех-стартапи та впроваджуємо нові технології.

Поділитися сторінкою: