21.01.2020

UKRSIBBANK запрошує на «Вечори Французького кіно»

UKRSIBBANK BNP Paribas Group запрошує на 15-й фестиваль «Вечори Французького кіно», що проходитиме з 22 по 29 січня у Києві в кінотеатрі «Оскар». Протягом лютого покази фестивального кіно також чекають на вас у найбільших містах України.

«Вечори французького кіно» — це щорічний фестиваль найочікуваніших та найгучніших французьких кінопрем’єр, який організовує Французький інститут в Україні та Артхаус Трафік. Програма складається з п’яти картин за участю таких зірок, як Венсан Кассель, К’яра Мастроянні, Адель Енель та Венсан Лакост.

«Цього року наш банк відзначає 30 років успішного розвитку з нашими клієнтами. І як найбільша французька інвестиція в Україні нам особливо приємно протягом року запрошувати наших клієнтів на найкращі французькі фільми. Тож цього року банк — партнер усіх кінопрограм Французького Інституту в Україні, — повідомив Костянтин Лежнін, заступник Голови Правління з роздрібного бізнесу UKRSIBBANK BNP Paribas Group. — Кінематограф — це наша особлива пристрасть, яку ми розділяємо з нашими клієнтами».

Вже понад 100 років головний акціонер UKRSIBBANK — BNP Paribas підтримує кінематограф. Так, у Франції BNP Paribas залучений до фінансування кожного другого фільму.

Більш того, BNP Paribas — партнер низки провідних європейських кінофестивалів: в Довілі, Каннах, церемонія Сезар, фестиваль братів Люм’єр. В Україні UKRSIBBANK також прагне представити широкій аудиторії кращі французькі кіноновинки. Саме тому вже більше 10 років UKRSIBBANK відданий партнер Французької весни в Україні.

Тож обирайте фільм на ваш смак та приходьте на Вечори Французького кіно!

 

Поділитися сторінкою: