30.03.2018

UKRSIBBANK запрошує на відкриття Французької весни в Україні

UKRSIBBANK BNP Paribas Goup — партнер Французької весни в Україні запрошує усіх на відкриття Фестивалю — вуличну виставу «Повітря», яка відбудеться вже завтра — 31 березня

о 20:30
на Софійський площі у Києві.

Головною темою музично-світлового перформансу стануть основні цінності Французької республіки: свобода, рівність та братерство. Цьогорічна вистава — це спільний франко-український перформанс, в якому злилися оригінальна музика французького композитора, постановка українського режисера, диригування люксембурзького музиканта та виконання українськими музикантами.

Нагадаємо, що Французька весна триватиме протягом усього квітня і «захопить» дев’ять міст України: Харків, Дніпро, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Львів, Одесу, Рівне та Бердичів. Спільні франко-українські проекти знайдуть своє продовження у всіх аспектах мистецтва: художніх виставках, театральних виставах, фото проектах, муралах, творчих зустрічах, і, звісно, у особливих кінопоказах.

Цього року UKRSIBBANK BNP Paribas Goup став ексклюзивним партнером кінопрограми фестивалю, яка відкриється 4 квітня ретроспективами екранізацій французьких бестселерів — «Роман з кіно». Особливістю Французької весни стануть допрем’єрні покази найактуальніших кіно-новинок французьких режисерів. А на вже традиційних для «Французької весни» «Довгих ночах короткого метру» покажуть вибірку найкращих короткометражок з міжнародних фестивалів у Каннах, Клермон-Феррані, Нью-Йорку та Торонто.

Перед кожним показом приємною ноткою до перегляду французького кіно будуть розваги та смачні сувеніри від UKRSIBBANK. У яскравій фотозоні усі бажаючі зможуть зберегти приємні спогади про подорож до світу Французького кіно. Отримати свої світлини можна буде за посиланням.

Детальну програму Французької Весни шукайте тут.

Сhercher le printemps! Шукайте позитивні зміни!

Поділитися сторінкою:

| 1.060 сек. | SQL -572 | 32.91MB