05.02.2020

UKRSIBBANK запрошує у всі куточки України на «Вечори французького кіно»

UKRSIBBANK BNP Paribas Group у якості генерального кінопартнера запрошує на «Вечори французького кіно» — щорічний фестиваль найгучніших і захоплюючих прем’єр, який відбувається завдяки Французькому інституту та компанії «Артхаус Трафік»,

UKRSIBBANK в цьому році відзначає 30 років успішного зростання і розвитку разом зі своїми клієнтами, поділяючи їх найважливіші захоплення. Присутність глядачів на показах фестивалю підтверджує, наскільки велику увагу французькому кіномистецтву приділяють різні країни, особливо Україна. Це можливо завдяки відданим прихильникам кіномистецтва — UKRSIBBANK забезпечую впевнену ходу французького кіно і цифрового мистецтва всією Україною: Львів, Дніпро, Одеса, Харків, Запоріжжя, Суми, Вінниця, Чернівці.

Програма 15-го фестивалю «Вечори французького кіно» складається з п’яти картин. Фільми вже відзначені низкою премій і нагород кінофестивалів, які підтримує Група BNP Paribas: Довіль, Канни, церемонія Сезар, фестиваль братів Люм’єр.

Зазначимо, що вже понад 100 років головний акціонер UKRSIBBANK — BNP Paribas підтримує цю передову індустрію, яка об’єднує в собі висококваліфіковані спеціальності, фахівців, митців. Їх зусилля приховані за камерою, але забезпечують увесь ланцюг кінотворення, мистецтва поєднання емоційної та інноваційної сфери, яка є носієм власної мови, культури, ідентичності і змогла увібрати в себе усі переваги цифрових технологій. Група BNP Paribas дуже давно стежить за цим аспектом.

Поділитися сторінкою: