17.04.2013

УкрСиббанк запроваджує нові сервіси у системі інтернет-банкінгу Star24

З 15 квітня 2013 року система інтернет-банкінгу Star24 від УкрСиббанку виходить на якісно новий рівень обслуговування клієнтів

З 15 квітня 2013 року система інтернет-банкінгу Star24 від УкрСиббанку виходить на якісно новий рівень обслуговування клієнтів: відтепер користувачі системи можуть не тільки керувати продуктами та послугами, що були відкриті у відділеннях Банку, але й оформлювати нові — відкривати депозити та замовляти випуск додаткових платіжних карток до своїх карткових рахунків.

Наразі клієнти УкрСиббанку у Star24 можуть відкривати строкові депозити «Гарантований капітал», «Персональний план збагачення», «Надійний статок» та вклад до запитання «Активні гроші» у гривні, євро або доларах США. Оформлення та відкриття рахунку відбувається за лічені хвилини, а нараховані відсотки за депозитами автоматично перераховуються на вказаний клієнтом рахунок.

До того ж, відкриття депозитів «Гарантований капітал», «Персональний план збагачення» чи «Надійний статок» у Star24 гарантує нарахування підвищених відсотків за депозитом1:

  • +1% для рахунків у гривні;
  • +0,2% для рахунків у доларах США або євро.

А також тепер набагато легше замовити додаткову картку міжнародних платіжних систем Visa та MasterCard до свого карткового рахунку. Зі Star24 — це лише декілька хвилин. Система повідомить про адресу відділення, де можна забрати картку, та її статус: замовлено, виготовляється, доставлено у відділення тощо.

Star24 — інтернет-банкінг для індивідуальних клієнтів, що є частиною пакетної пропозиції All Inclusive та пропонує весь потенціал обслуговування on-line: перегляд залишків та виписок, платежі за мобільний зв’язок і комунальні послуги, переказ коштів та інші сервіси, перелік яких постійно збільшується.

1 — підвищена відсоткова ставка діє перші 31 день розміщення вкладу.

Поділитися сторінкою:

| 1.113 сек. | SQL -569 | 32.88MB