09.04.2014

УкрСиббанк заснував Компанію з управління активами — Адміністратор недержавних пенсійних фондів «УкрСиб Кепітал Менеджмент»

Нова компанії створена для вдосконалення прозорості, оперативності та якості надання послуг клієнтам УкрСиббанку.

УкрСиббанк BNP Paribas Group слідує довгостроковому плану розширення присутності на фондовому ринку України, а саме на ринку управління активами інституційних інвесторів. Для цього засновано Компанію з управління активами – Адміністратор недержавних пенсійних фондів «УкрСиб Кепітал Менеджмент». Нова компанії створена для вдосконалення прозорості, оперативності та якості надання послуг клієнтам УкрСиббанку.

Поряд з існуючою КУА АПФ «УкрСиб Ессет менеджмент» діяльність нової компанії буде спрямовано на диверсифікацію бізнесу та реалізацію найширшого спектру послуг на фондовому ринку.

КУА АПФ «УкрСиб Ессет Менеджмент» працює на ринку управління активами більше десяти років, незмінно перебуваючи в когорті лідерів. Рейтингове агентство «Експерт-Рейтинг» присвоїла інфраструктурний рейтинг надійності АТ «КУА АПФ «УкрСиб Ессет Менеджмент» на рівні ua.AA+.amc (дуже високий рівень надійності). За час діяльності компанії на ринку усі учасники фондів отримали належний рівень доходу від інвестицій. На 1 січня під управлінням компанії знаходяться 8 інвестиційних та 2 недержавних пенсійних фонди загальним обсягом понад 665 млн грн. Останні роки АТ «КУА АПФ «УкрСиб Ессет Менеджмент» входить в рейтинг ТОП-100 найкращих компаній України.

Поділитися сторінкою:

| 1.243 сек. | SQL -570 | 33.06MB