27.11.2013

УкрСиббанк завершив трансформацію 30 відділень в Харкові

26 листопада 2013 в самому серці Харкова, неподалік від метро Радянська, за адресою пров. Вірменський, 1/3, відкрилося оновлене відділення УкрСиббанку в новому форматі. Це відкриття стало завершальним етапом реконструкції мережі банку в Харкові і тепер більшість відділень міста працюють в новому європейському форматі банківського сервісу.

«Ми почали трансформацію відділень у Харкові в 2012 році. За цей період реконструйовані більше 30 відділень. І мова не просто про сучасний дизайн і зовнішнє оформлення. Це нова концепція банківського сервісу для людей, які цінують свій час, комфорт і є прихильниками сучасних технологій — каже Керівник Роздрібного бізнесу в Східному регіоні УкрСиббанку BNP Paribas Group Сергій Аксьонов. — УкрСиббанк активно розвивається і одне з яскравих підтверджень — оновлення наших відділень у різних регіонах країни. Такі позитивні зміни, як у Харкові, клієнти можуть побачити в Києві, Запоріжжі, Донецьку, Луганську, Черкасах, Сумах, Хмельницькому та інших містах».

Оновлене відділення організоване таким чином, щоб клієнти максимально ефективно могли використовувати свій час. У відділенні передбачені зони для індивідуальних клієнтів і для клієнтів середнього та малого бізнесу: зони зустрічі, очікування, консультації, кімната переговорів, виділена каса для клієнтів з великими сумами, а також банкомат, доступний 24 години на добу 7 днів на тиждень.

Для зручності клієнтів у відділенні встановлено спеціальний комп’ютер, за допомогою якого можна зайти на сайт my.ukrsibbank.com і виконати необхідні операції через

інтернет-банкінг
Star24. Фінансові консультанти відділення навчать просто і швидко працювати в Star24, дадуть відповіді на всі питання. Поки батьки зайняті фінансовими питаннями, маленьких відвідувачів порадують дитячі книги, іграшки, розмальовки і кольорові олівці.

«Харків в історії УкрСиббанку займає особливе місце. Саме тут, в 1991 році почалася наша історія успіху. Сьогодні УкрСиббанк обслуговує понад 2 млн клієнтів, серед яких 150 тис. компаній СМБ і кілька тисяч великих корпоративних клієнтів. УкрСиббанк має

4-ту
найбільшу регіональну мережу — понад 600 відділень в Україні. Банкоматна мережа — понад 1600 АТМ — третя за величиною в країні. У регіоні Банку довіряють близько 170 тис. індивідуальних клієнтів і майже 10 тис. великих компаній і приватних підприємств», — розповідає Начальник Харківського регіонального управління Юлія Носатенко.

Поділитися сторінкою:

| 1.101 сек. | SQL -570 | 33.52MB