04.12.2019

UKRSIBBANK завершує серію семінарів для клієнтів СМБ подією у Києві

UKRSIBBANK BNP Paribas Group впродовж двох місяців провів 24 безкоштовних семінари для представників середнього та малого бізнесу, підприємців та юридичних осіб.

Майже 3 000 учасників відвідало 24 семінари, які відбулися у містах з потужним бізнес-потенціалом для розвитку економіки нашої країни: Тернопіль, Кропивницький, Хмельницький, Черкаси, Вінниця, Дніпро, Запоріжжя, Чернігів, Київ, Кривий Ріг, Харків, Полтава, Львів, Одеса, Кременчук, Рівне, Ужгород, Івано Франківськ, Чернівці, Миколаїв, Вінниця, Запоріжжя, Херсон.

16 спікерів виступили у різних куточках України при сприянні таких компаній як Академія «Делойт», Освітня платформа «LABA», WEBPromo, «Платформа Trade Master» та Миколи Ларіна, представника Міжнародної торгової палати.

Участь у семінарах була абсолютно безкоштовною. Підприємці отримали нові знання, консультацію експертів та відповіді на запитання по основних темах семінарів:

  • Як запровадити інновації в бізнес.
  • Побудова відділу продажу.
  • PR, маркетинг, комунікації.
  • План BEPS в Україні та світі.
  • План розвитку компанії.
  • Як побудувати живу організацію? Практичні поради.
  • Оновлені правила ІНКОТЕРМС 2020 в Україні (ICC UKRAINE).

Наразі UKRSIBBANK планує завершальний семінар у Києві на тему «Як побудувати живу організацію?». Реєстрація, місце проведення та детальна програма семінару за посиланням.

UKRSIBBANK BNP Paribas інвестує у позитивні зміни та розвиток середнього та малого бізнесу в Україні. Банк пропонує якісні послуги, створюючи плідну атмосферу для підприємців, які можуть об’єднати зусилля для побудови прибуткового бізнесу та відкриття нових можливостей банківського світу.

Поділитися сторінкою: