12.11.2021

UKRSIBBANK зменшує розмір друкованого чеку майже удвічі

UKRSIBBANK BNP Paribas Group зменшує розмір чеку, який друкується в POS-терміналах при оплаті товарів та послуг у торгівельній мережі.

Вже зовсім скоро на POS-терміналах UKRSIBBANK розмір друкованого чеку скоротиться майже вдвічі. При цьому всі необхідні дані будуть збережені. Для цього банк попрацював із відступами та зменшив розмір шрифту.

«UKRSIBBANK як учасник глобального договору ООН прагне сталого розвитку та позитивного впливу на суспільство та навколишнє середовище. Зокрема аналізуючи нашу операційну діяльність, послуги та сервіси для клієнтів ми робимо все можливе, щоб знижувати шкідливі викиди вуглекислого газу в атмосферу і запобігати негативним змінам клімату. Зменшуючи розмір чеку, або відмовляючись від чеку в АТМ ми дбаємо про довкілля та збереження природних ресурсів», – розповів Костянтин Лежнін, заступник голови правління з питань роздрібного бізнесу UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

Нагадаємо, цього року UKRSIBBANK BNP Paribas Group став офіційним партнером в Україні глобальної ініціативи Mastercard – Priceless Planet Coalition яка об’єднує зусилля споживачів, фінансових установ, торговців і міст у боротьбі зі зміною клімату. Через свої щоденні безконтактні NFC-платежі карткою Mastercard, клієнти UKRSIBBANK роблять вклад у відновлення лісів і запобігання глобальному потеплінню. Адже за такі розрахунки банк виділяє кошти на висадку 75 тисяч дерев у важливих для планети лісах.

Поділитися сторінкою:

| 1.116 сек. | SQL -571 | 33.06MB