18.03.2020

UKRSIBBANK змінює час роботи відділень та радить дистанційне обслуговування, безготівкові та безконтактні платежі

UKRSIBBANK BNP Paribas Group як частина глобальної банківської системи України продовжує працювати у звичайному режимі: обслуговувати клієнтів та надавати якісні сервіси в усіх регіонах країни.

Водночас, Національний банк України просить клієнтів дотримуватися рекомендацій ВОЗ та МОЗ і без нагальної потреби не відвідувати банківські відділення, у тому числі для зняття готівки з рахунків, здійснення платежів чи обміну валют, та уникати користування готівкою, яка потенційно також може бути носієм коронавірусу Covid-19.

Ми радимо клієнтам UKRSIBBANK максимально користуватися перевагами зручного та безпечного дистанційного банкінгу UKRSIB online, що налічує понад 60 різних функцій, переважна більшість з яких є безкоштовними для клієнтів. А також активно використовувати безготівкові та безконтактні платежі: картки з Paypass, додатки ApplePay, GooglePay, GarminPay. Адже 90% платіжних терміналів в Україні підтримують таку можливість.

Для корпоративних клієнтів та підприємців середнього та малого бізнесу UKRSIBBANK також пропонує UKRSIB business.

При виникненні питань щодо налаштування інтернет-банкінгу або додатків для безготівкових оплат зверніться, будь ласка, до StarContact банку.

Ми також звертаємо вашу увагу, що відповідно до рекомендацій НБУ, для підвищення безпеки клієнтів і співробітників банку UKRSIBBANK скоротив години обслуговування клієнтів з 10:00 до 16:00, а також запровадив години для провітрювання та дезінфекції приміщень відділень. Аби уникнути додаткових потенційних контактів у відділенні (залежно від розміру) можуть одночасно перебувати не більше 5 клієнтів.

Ми просимо усіх із розумінням поставитися до тимчасових змін в обслуговуванні клієнтів у відділеннях, адже безпека наших клієнтів та співробітників є нашим ключовим пріоритетом.

Поділитися сторінкою: