31.12.2014

УкрСиббанк знизив відсотки за валютними кредитами для середнього і малого бізнесу

У період економічної нестабільності в країні УкрСиббанк BNP Paribas Group вирішив піти назустріч середньому і малому бізнесу, покращивши умови за кредитами в іноземній валюті. Відтепер кредит на комерційні цілі підприємець може оформити зі знижкою в 1%.

Так, кредитну лінію або кредит за ануїтетним графіком у доларах США підприємець може взяти під 8,5% річних, а кредит за стандартним графіком в американській валюті — під 9% річних. Кредитну лінію чи кредит за ануїтетним графіком в євро банк відтепер готовий видати під 7,5% річних, а кредит за стандартним графіком у європейській валюті — під 8%.

Традиційно найпопулярнішими цілями отримання валютних кредитів середнім і малим бізнесом є поповнення обігових коштів, придбання нерухомості, автотранспорту, обладнання тощо.

«Середній і малий бізнес — майбутнє економіки нашої країни. Тому в нелегкий для української економіки період ми намагаємося йти назустріч перш за все представникам СМБ, — підкреслив Костянтин Лежнін, заступник голови правління з питань роздрібного бізнесу УкрСиббанку BNP Paribas Group. — Сподіваюся, що кредити зі зниженими відсотковими ставками дозволять бізнесу розвиватися ще активніше та якісніше».

Поділитися сторінкою: