14.04.2017

УВАГА! Будьте обережні: Клієнти UKRSIBBANK BNP Paribas Group отримують смс-повідомлення від кібер-злочинців

З початку 2017 року клієнти різних українських банків, у тому числі і клієнти UKRSIBBANK BNP Paribas Group, отримали смс-повідомлення та повідомлення через Viber від кібер-злочинців про те, що платіжну картку буде заблоковано, і для її активації необхідно звернутись до контакт-центру, зателефонувавши на зазначений у повідомленні номер телефону.

Ось такий вигляд має таке повідомлення:

Текст подібних шахрайських повідомлень може бути різним (див. приклади нижче) і залежить від фантазії кібер-злочинців, але має одну мету: заволодіти конфіденційними даними вашої платіжної картки для подальшого здійснення шахрайських операцій.

Якщо ви отримали подібне повідомлення, в жодному разі не телефонуйте на номер телефону, що зазначений у ньому, та не розголошуйте конфіденційні дані вашої платіжної картки. Якщо у вас виникли будь-які запитання, самостійно знайдіть контакти організації, наприклад, контакт центр банку, від імені якого до вас звертаються у повідомленні, та зателефонуйте або надішліть відповідний запит.

Нагадуємо вам наступні рекомендації:

НІКОЛИ і НІКОМУ не розголошуйте дані вашої платіжної картки та дані для проведення транзакцій по вашій платіжній картці: ПІН код, код СVV2 / СVС2, кодове слово-пароль, паролі з смс-повідомлень. Якщо вам зателефонували, надіслали лист, смс-повідомлення, і просять надати вище зазначені дані, НЕ НАДАВАЙТЕ їх, ви маєте справу з ШАХРАЯМИ!

Співробітники UKRSIBBANK можуть підтвердити ваші дані у відділенні або під час вашого звернення до Контакт-центру UKRSIBBANK, але вони НІКОЛИ не будуть запитувати у вас ПІН код, код СVV2 / СVС2 та паролі з СМС повідомлень.

Для здійснення переказу коштів на картку в мережі Інтернет потрібні лише її номер (16 цифр) та ваші П.І.Б. Інші дані називати НЕ МОЖНА!

Якщо у вас виникли будь-які сумніви або запитання при проведенні транзакцій по вашій картці, ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ до Контакт-центру UKRSIBBANK: 0 800 505 800 (безкоштовно в межах України) та 729 (безкоштовно з мобільних). Номери телефонів UKRSIBBANK також зазначені на зворотній стороні вашої платіжної картки.

Також, ви можете більш детально ознайомитись з правилами та рекомендаціями щодо безпеки проведення операцій по платіжних картках за наступним посиланням.

Приклади шахрайських повідомлень:

Поділитися сторінкою:

| 1.215 сек. | SQL -570 | 33.07MB