14.01.2016

Увага! Шахрайство в Інтернеті

У зв’язку з тим, що останнім часом почастішали випадки розміщення недостовірної інформації в мережі Інтернет, УкрСиббанк BNP Paribas Group нагадує про необхідність бути пильними при ознайомленні з інформацією щодо так званих акцій та розіграшей цінних подарунків.

Як стало відомо банку, зловмисники розміщують в Інтернеті інформацію про телефонний номер «переможця», який виграв авто. При цьому подарунок можна отримати лише за умови оплати через термінали самообслуговування 1% «держмита» від вартості «виграного» транспортного засобу. Крім того, на сайтах так званих офіційних дилерів (http://autolacky.kiev.ua, http://optima-motors.com.ua і т.п.) розміщується інформація щодо можливості придбання автомобілів марки Hyundai™ у кредит від УкрСиббанку.

Враховуючи вищезазначене, банк звертає увагу, що не має жодного відношення до розміщеної на подібних сайтах інформації. З метою попередження випадків шахрайства варто перевіряти інформацію щодо проведення будь-яких акцій та програм кредитування на офіційному сайті my.ukrsibbank.com або у відділеннях УкрСиббанку.

Поділитися сторінкою: