30.05.2014

В Києві відкрились два оновлених відділення УкрСиббанку

Наприкінці травня у Києві відкрились одразу два відділення УкрСиббанку BNP Paribas Group нового формату за адресами вул. Шота Руставелі, 38 та пр. 40-річчя Жовтня, 94.

«Ми інвестуємо у торгівельну мережу, бажаючи надавати клієнтам сервіс на рівні європейських відділень. Оновлюючи відділення, ми змінюємо підхід до роботи з клієнтами, вдосконалюємо сервіс і культуру обслуговування, — підкреслив Костянтин Лежнін, заступник голови правління з питань роздрібного бізнесу УкрСиббанку BNP Paribas Group. — Понад 20 років на ринку УкрСиббанк незмінно прагне знаходити нові шляхи підвищення ефективності та якості обслуговування. Весь цей час нашою головною цінністю був і залишається клієнт — кожен з понад 2 мільйонів. З кожним із них ми вибудовуємо довгострокові партнерські відносини».

Робота оновлених відділень побудована на принципах прозорості та безпеки, між співробітником і клієнтом відсутні перегородки. Тут представлений повний спектр послуг, як для індивідуальних клієнтів, так і для юридичних осіб; передбачено кілька затишних зон для підприємств СМБ та індивідуальних клієнтів: для зустрічі, очікування і консультацій, кімнати переговорів, які налаштують на відверту бесіду і спеціально обладнані каси для швидкого внесення коштів. А завдяки електронній черзі та WI-FI перебування в банку буде приємним і зведено до мінімуму.

Для комфорту індивідуальних клієнтів цілодобово, 7 днів на тиждень, у святкові та вихідні дні, відкриті зони самообслуговування — StarExpress. Тут можна зняти готівку, підключитися до StarSMS, перерахувати гроші з картки на картку, переказати кошти на депозит, погасити кредит або поповнити мобільний рахунок. Також у відділенні встановлено спеціальний комп’ютер для клієнтів, за допомогою якого можна зайти на сайт my.ukrsibbank.com і виконати необхідні операції через інтернет-банкінг Star24.

Крім того, для зберігання цінних паперів або коштовностей у відділеннях передбачено банківські сейфи — депозитарій. А поки батьки зайняті фінансовими питаннями, маленьких відвідувачів порадує дитяча зона з іграшками, розмальовками, кольоровими олівцями.

Вже влітку на вул. Шота Руставелі, 38 почне працювати спеціальна зона для обслуговування преміум-клієнтів, а на пр. 40-річчя Жовтня, 94 лаунж-зона.

Нові відділення — це частина проекту модернізації представництв УкрСиббанку. «УкрСиббанк продовжує розвивати філіальну мережу. До кінця 2014 року у нас буде 500 відділень, з яких 100 — великих, розрахованих на обслуговування від 5 тис. клієнтів. Ми вже завершили реалізацію цієї програми у Харкові, Луганську, Чернігові, Хмельницькому, Черкасах і частині Києва. У всіх цих містах ми маємо позитивні відгуки клієнтів і випереджальний розвиток бізнесу», — продовжив Костянтин Лежнін.

Київ — це серце України і УкрСиббанку, стратегічно важливе місто з точки зору зосередженості бізнесу і можливостей. Історично найбільша кількість клієнтів УкрСиббанку була саме у Києві. Сьогодні у Києві банк обслуговує 360 тисяч індивідуальних клієнтів і більше 14 тисяч компаній.

«Наші київські клієнти вже з 2008 року можуть оцінити переваги відділень нового формату. Лише цієї весни ми відкриваємо двері у шести відділеннях столиці за адресами: вул. Бастіонна, 1; вул. Шота Руставелі, 38; вул. Мішуги, 9А; вул. Раїси Окіпної, 4А; пр. Миру, 9А; пр. 40-річчя Жовтня, 94. Все це стильні і технологічні торговельні точки — амбітний проект УкрСиббанку, який став результатом кроп

Поділитися сторінкою: