06.09.2013

В кластера ІТ-ВРО з’явився фінансовий партнер

Працівники компаній-членів львівського кластеру ІТ-BPO зможуть отримувати знижку на найбільш популярні послуги банку УкрСиббанк BNP Paribas Group — 50% на обслуговування в рамках тарифного пакету «Підприємець» та 40% за послугу зарахування грошей по тарифному пакету All Inclusive. Такий результат партнерської угоди про співпрацю Львівського кластеру ІТ-BPO та банку.

УкрСиббанк став першим фінансовим партнером кластеру, запропонувавши вигідні умови на актуальні послуги для ІТ-працівників.

«Ми віримо, що в майбутньому Львів має всі шанси стати Кремнієвою долиною Східної Європи. УкрСиббанк готовий підтримати амбіційні плани компаній кластеру та IT спеціалістів — технічної еліти держави. Працівникам компаній-членів кластеру ми пропонуємо особливі умови на найбільш популярні продукти банку. Обидва тарифні пакети включають в себе обслуговування зарплатних проектів, можливість керувати рахунками та зарплатними проектами віддалено за допомогою системи інтернет-банкінку StarAccess, а також інші сервіси і послуги, які можуть стати в пригоді членам кластеру. Cаме за IT-індустрією майбутнє, тому нам надзвичайно приємно долучитися до Кластерної програми лояльності ІТ-ВРО Club в якості фінансового партнера», — зазначив заступник начальника львівського регіонального управління УкрСиббанку BNP Paribas Group Нестор Боднар.

Щоб скористатися знижкою, потрібно бути власником картки «IT-BPO Club». Усі працівники компаній-членів кластеру отримають таку картку з 1 вересня 2013 року.

Поділитися сторінкою:

| 1.408 сек. | SQL -577 | 33.19MB