13.09.2019

«Валютні резерви України продовжують зростати завдяки розширенню експорту»: аналітика експертів UKRSIBBANK

«Золотовалютні резерви України в липні зросли ще на 5,7% — до 22 млрд доларів США на тлі зростаючого експорту і активного притоку іноземного капіталу в облігації внутрішньої державної позики, що дозволило НБУ накопичити валюту більше суми виплат за валютними зобов’язаннями країни. Ми поліпшили наш прогноз щодо обсягу валютних резервів на кінець року до

21,5 млрд з 19,5 млрд
доларів США, очікуючи деяке зниження з поточного рівня у зв’язку з очікуваними суттєвими виплатами за валютними зобов’язаннями, починаючи з вересня»,
— ключова інформація аналітичного огляду експертів UKRSIBBANK BNP Paribas Group від 12 вересня 2019. Більше інформації: аналітики та даних читайте за посиланням.

Щотижня наші колеги Групи інвестиційного бізнесу, який очолює Сергій Ягнич – керівник напрямку інвестиційного бізнесу UKRSIBBANK BNP Paribas Group, готують «Ukrainian Capital Markets Weekly».

Наш банк постійно надає клієнтам аналіз гривневих інструментів з фіксованою дохідністю й макроекономічної ситуації в Україні. Аналізу піддаються гривневі суверенні, корпоративні й муніципальні облігації. Аналітика також включає в себе макроекономічні прогнози й оцінку впливу політичних та вагомих корпоративних подій в Україні на економіку та ринки облігацій.

Поділитися сторінкою: