18.10.2018

Ви утеплюєтеся – UKRSIBBANK компенсує: програма IQ energy у дії

За 9 місяців цього року UKRSIBBANK BNP Paribas Group видав майже 12000 кредитів за програмою IQ energy — енергоефективності житла на суму близько 300 млн грн, а це втричі більше ніж у 2017 році.

Загалом, на початок жовтня 2018 року в Україні за програмою IQ еnergy видано 21 395 кредитів, це свідчить, що кожен другий кредит отриманий в UKRSIBBANK.

«Програма IQ energy відповідає глобальній меті Групи BNP Paribas — підтримці боротьби зі зміною клімату. Населення стає більш обізнаним, тому програма набуває популярності і вже більше ніж 11 тисяч українських родин приєдналися до IQ energy за 9 місяців цього року», — зауважив Заступник Голови Правління, Директор з питань споживчого кредитування UKRSIBBANK BNP Paribas Group Володимир Радін.

Оформити позику можна на низку товарів: теплоізоляція, котли, сонячні колектори, вхідні двері, лічильники, металопластикові вінка, тощо. Компенсація у розмірі 35% як на основне обладнання, так і на супутні товари виплачуються протягом

3-5 тижнів
після підтвердження електронної заявки на верифікацію. Максимальна сума компенсації 3000 євро.

Більш детально з умовами оформлення кредиту та переліком матеріалів і обладнання ви можете ознайомитися на сайті UKRSIBBANK за посиланням.

Поділитися сторінкою: