16.10.2018

Відділення UKRSIBBANK у KidsWill відкрито!

Цієї неділі ми відкрили дитяче відділення UKRSIBBANK BNP Paribas Group у країні дитинства — KIDSWILL. Це було вражаюче свято із солодощами, кульками, вікториною та забавами, подарунками і веселощами.

А головне — майже сто дітлахів різного віку пройшли школу юного банкіра, випробували себе у професіях касира та інкасатора, а також отримали свої сертифікати, які, до речі, надають перевагу при можливій співбесіді щодо працевлаштування в наш банк у майбутньому.

Побачити чудові фотографії зі свята та знайти себе ви можете на сторінці банку у Facebook.

«Найкраща інвестиція — це вклад у наших дітей. UKRSIBBANK як банк майбутнього прагне виховувати фінансову грамотність, починаючи з дитинства. — розповіла Яніна Ольховська, Начальник Служби бренду і комунікацій UKRSIBBANK BNP Paribas Group. — Як частина глобальної фінансової Групи BNP Paribas кожного дня ми прагнемо створити банк із високими стандартами та позитивним впливом на навколишнє середовище та суспільство».

Дитяче відділення UKRSIBBANK BNP Paribas Group — фінансовий центр міста професій KIDSWILL. Сюди приходять усі діти, щоб отримати стартовий капітал, працювати касиром чи інкасатором, а також опанувати фінансову грамоту у «Школі юного банкіра». На уроках історії грошей діти можуть дізнатися як у далекому минулому, коли ще не було грошей, люди купували потрібні їм речі, обмінюючись мушлями та камінцями, чому пластикові картки у гаманцях — це зручний та безпечний спосіб розрахунків, а ще як можна отримати гарні знижки на будь-що, чи можна сплатити чеки одним змахом руки, та якими будуть гроші майбутнього.

Поділитися сторінкою: