28.03.2019

Відкриття фестивалю Французька весна: вуличний повітряно-акробатичний перфоманс на Софійській площі

30 березня о 20:30 у Києві на Софійській площі розпочнеться свято французької культури — фестивалю «Французька весна», партнером кінопрограми якої є UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

Традиційно відкриття «Французької весни» — це яскраве вуличне дійство, оцінити яке можуть усі бажаючі. Цього року на шанувальників французької культури чекає масштабне повітряно-акробатичне шоу «Садівниця Мю і кінематика флюїдів» від театрального колективу Transe Express.

Монументальні та яскраві музика і образи, а також акробатичні й технічні трюки повітряно-небесного спектаклю змусять ваші серця битися частіше. Задуманий як історія занурення у матерію, сюжет спектаклю розгортатиметься навколо схожої на квітку оригінальної конструкції, що відчиняється, як велетенська музична скринька. Зачеплена на підйомний кран повітряна зірка спілкується з гнучкою анемоною в повітрі, в той час як глядачі зачаровуються світловою ходою артистів по землі.

Вже більше 10 років UKRSIBBANK віддано підтримує дивовижне свято французької культури в Україні, що традиційно є головною культурною подією квітня. Це довгоочікуване свято для прихильників різного мистецтва: театру, живопису, танцю, музики, кіно та французької культури в цілому. Цього року на українських шанувальників французького мистецтва чекає насичена різноманітна програма у дев’яти українських містах Дніпро, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Львів, Одеса, Рівне, Харків, Чернівці.

Поділитися сторінкою:

| 1.575 сек. | SQL -572 | 33.53MB