01.06.2021

Відкривайте бізнес-рахунок онлайн: UKRSIBBANK дарує рік безкоштовного обслуговування для клієнтів СМБ

UKRSIBBANK BNP Paribas Group пропонує для нових клієнтів банку – юридичних осіб ринку середнього та малого бізнесу – відкрити поточний рахунок у гривні на вигідних умовах та отримати 12 місяців безкоштовного обслуговування*.

Для того, щоб відкрити рахунок для бізнесу в UKRSIBBANK по спрощеній процедурі та скористатися акційною пропозицією, заповніть анкету-опитувальник юридичної особи.

Ви зможете швидко надати дані для анкети, адже завдяки системі перевірки контрагентів і співпраці з You Control частина інформації буде внесена з реєстрів автоматично.

«Наші клієнти стають більш вимогливими щодо цифрових рішень. Все, що стосується швидкості та якості обслуговування, вимагає найвищого рівня. Саме тому в прагненні відповідати потребам світу, що змінюється, UKRSIBBANK першим реалізував для представників середнього та малого бізнесу можливість практично за один візит відкрити бізнес-рахунок, — зауважив Костянтин Лежнін, заступник голови правління з питань роздрібного бізнесу UKRSIBBANK BNP Paribas Group. — Таке оперативне рішення стало можливим завдяки співпраці з компанією You Control та їх системі перевірки контрагентів. Це значно пришвидшило процес відкриття рахунку для бізнесу і дозволило оптимізувати та розподілити час, приділений бізнесу та іншим сферам життя, що допомагають його розвивати. До того ж кожен з клієнтів, хто скористається пропозицією, отримає рік безкоштовного обслуговування».

Для участі в акції:

  • Заповніть «Анкету-опитувальник юридичної особи через систему перевірки контрагентів YouControl» до оформлення у відділенні пакету документів на відкриття рахунку.
  • Отримайте запрошення на зустріч у відділенні від співробітника Контакт-центру UKRSIBBANK.
  • Відкрийте до 31.12.2021 року рахунок на акційному тарифному плані «Економ» UAH.

Акція діє до 31 грудня 2021

Для додаткової консультації рекомендуємо Вам зателефонувати за номером 729.

Деталі акції за посиланням.

*Не тарифікується «Щомісячне розрахункове обслуговування поточних рахунків» на тарифному плані «Економ» протягом 12 місяців

Акція діє для нових клієнтів, які не мають на дату заповнення анкети відкритих поточних та/або депозитних рахунків в UKRSIBBANK.

Поділитися сторінкою:

| 1.245 сек. | SQL -578 | 33.06MB