19.05.2021

Відкривайте New Card для отримання заробітної плати з 10% кешбеком на онлайн покупки від UKRSIBBANK

UKRSIBBANK BNP Paribas Group продовжив термін дії акційної пропозицію для нових клієнтів банку, які в рамках зарплатного проекту можуть отримувати кешбек у розмірі 10% на онлайн покупки з карткою «New Card».

Всі нові клієнти, які відкриють зарплатний рахунок «New Card» у період 1 березня по 31 серпня 2021 отримуватимуть 10% кешбеку на онлайн покупки з максимальним розміром щомісячного кешбеку у 1000 грн, що будуть дійсні протягом 1 року з моменту відкриття рахунку.

Після завершення акції клієнти будуть отримувати 5% кешбеку з максимальним розміром щомісячного кешбеку у 500 грн . Акційні умови для фізичних осіб почнуть діяти з моменту отримання смс-повідомлення про підключення клієнта до програми «кешбек».

Завдяки New Card клієнти UKRSIBBANK зможуть без комісії знімати готівку у касах та у всіх банкоматах UKRSIBBANK, а також у банкоматах партнерів по всій Україні

Згідно умов відкрити акційний зарплатний рахунок «New Card» зможуть клієнти, які скористаються одним із варіантів:

  • Залишать заявку на лендінговій сторінці та отримають дзвінок від контакт-центу банку й прийдуть на заплановану зустріч у відділення.
  • Залишать заявку на сайті, яка надійде на пошту контакт центру, після чого клієнт отримає дзвінок від оператора та прийде на зустріч у відділення.
  • Побачать рекламу і прийдуть у відділення UKRSIBBANK без призначеної зустрічі.

Пропозиція дійсна до 31 серпня 2021 року*.

Зауважимо, що пропозиція актуальна за умови щомісячного зарахування заробітної платні на картку «New Card». У разі відсутності щомісячних зарахувань впродовж 60-ти днів – клієнт переводиться на стандартний тариф «New Card».

Детальні умови за посиланням.

Заповнюйте заявку на оформлення картки вже зараз

* – Нарахування 10% кешбеку здійснюватиметься двома рівними частинами по 5%, перша виплата 5% кешбеку – 16 числа кожного місяця, друга виплата 5% – з 16 по 20 числа кожного місяця за розрахунки, які здійснено у попередньому місяці. В програмі кешбек не беруть участь покупки в онлайн-казино, електронні гаманці та квазі кеш.

Поділитися сторінкою: