16.07.2014

Вигідна пара: переваги кредитування під заставу депозитів від УкрСиббанку BNP Paribas Group

З початку 2014 року УкрСиббанк BNP Paribas Group профінансував близько 150 кредитів під заставу депозиту на комерційні цілі підприємства загальною сумою понад 70 млн грн.

Цінові умови за даною програмою кредитування залежать від умов депозиту, який слугує забезпеченням по кредиту. Кредитні кошти у гривні під заставу вкладу в іноземній валюті доступні представникам середнього та малого бізнесу під ставку від 16,9% річних. Максимальна сума позики – до 95% від суми депозиту. Забезпеченням по кредиту може виступати як депозит самого позичальника, так і третьої особи, наприклад, директора підприємства.

«Незважаючи на різницю у ставках по кредитах і депозитах, даний вид кредитування є дуже вигідним. Якщо власник підприємства бере кредит під заставу свого депозиту, він отримує відсотки за своїм вкладом і додаткове фінансування для підприємства. При цьому процентна ставка для даного виду кредитування на сьогодні є однією з найпривабливіших на ринку України», – розповів заступник голови правління з питань роздрібного бізнесу УкрСиббанку BNP Paribas Group Костянтин Лежнін.

Поділитися сторінкою:

| 1.096 сек. | SQL -570 | 33.51MB