25.09.2014

Вінничани обирають УкрСиббанк: УкрСиббанк BNP Paribas Group знову став лауреатом конкурсу «Імена, яким довіряють»

У 2014 році УкрСиббанк BNP Paribas Group всьоме став лауреатом конкурсу «Імена, яким довіряють» у категорії «Банк 2014 року». Конкурс традиційно визначає найуспішніші компанії Вінниці, яким довіряє більшість вінничан.

«Щорічна церемонія вручення нагород конкурсу «Імена, яким довіряють» стала своєрідною традицією для УкрСиббанку, тому що цього року банк став лауреатом конкурсу вже всьоме. 2014-й – непростий рік як для України в цілому, так і для Вінниці зокрема, і я радий, що цього року УкрСиббанк знову виправдав довіру вінничан. Ми й надалі підтримуватимемо наш імідж надійного партнера та підкорюватимемо разом з клієнтами нові вершини», — зазначив Руслан Барабаш, начальник Вінницького управління УкрСиббанку BNPParibasGroup.

УкрСиббанк у Вінницькій області обслуговує понад 70 тис. індивідуальних клієнтів та вже більш ніж 3 тис. великих компаній та приватних підприємств. До послуг клієнтів у Вінницькій області працюють 24 відділення, 14 з яких — у Вінниці, а також по одному відділенню в Барі, Бершаді, Гайсині, Жмеринці, Калинівці, Козятині, Могилів-Подільському, Немирові, Тульчині та Хмільнику. У регіоні встановлено понад 60 власних банкоматів та понад 100 АТМ банків-партнерів, у яких можна знімати кошти без комісій у режимі 24/7.

Поділитися сторінкою:

| 1.205 сек. | SQL -572 | 33.58MB