24.02.2015

Виплата коштів вкладникам ПАТ «ВіЕйБі Банк»

УкрСиббанк проводить виплати коштів вкладникам ПАТ «ВіЕйБі Банк» за договорами банківського вкладу, строк дії яких закінчився до 9 лютого 2015 року включно, та за договорами банківського рахунку (поточні та карткові рахунки).

Звертаємо увагу на той факт, що УкрСиббанк виплачує кошти вкладникам, які при укладанні договору банківського вкладу/рахунку з ПАТ «ВіЕйБі Банк» вказали місце реєстрації проживання за паспортом: Житомирська, Полтавська або Сумська область.

Для отримання коштів за зазначеними договорами вкладникам необхідно звернутись до будь-якого відділення банку з паспортом та документом органу про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер).

Вкладники, які при укладанні договору банківського вкладу/ рахунку вказали іншу область реєстрації, можуть звертатись за виплатами у відділення інших банків, згідно повідомлення Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

Виплати вкладникам здійснюються в розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані на день початку процедури виведення Фондом банку з ринку, але не більше 200 тисяч гривень. Для отримання коштів на підставі свідоцтва про право на спадщину спадкоємцям спочатку необхідно звернутися до ПАТ «ВіЕйБі Банк».

Про строки та порядок виплат вкладникам, строк дії договорів яких закінчується після 9 лютого 2015 року, буде оголошено додатково на офіційному сайті Фонду гарантування вкладів фізичних осіб — www.fg.gov.ua, на сайті ПАТ «ВіЕйБі Банк» — www.vab.ua/ukr та у відділеннях даного банку.

В цілому виплати коштів будуть здійснюватися протягом терміну дії тимчасової адміністрації до 20 березня 2015 року включно.

Довідкова інформація:

  • ПАТ «ВіЕйБі Банк»: 38 (044) 496 33 96;
  • Фонд гарантування вкладів фізичних осіб: 0 800 308 108 (дзвінки по Україні безкоштовні);
  • АТ «УКРСИББАНК»: 729 (безкоштовно з мобільного) або 0 800 505 800 (безкоштовно в межах України).

Пошук відділень та банкоматів УкрСиббанку.

Поділитися сторінкою: