26.05.2020

Виробнича практика онлайн: віртуальна реальність

Цього року UKRSIBBANK BNP Paribas Group запустив дистанційну практику для студентів UKRSIB praktyka online. Це сталося ще напередодні запровадження карантину в Україні та набуло особливої актуальності, коли і навчальні заклади, і відповідальні роботодавці надають перевагу цифровим можливостям. Про це розповіла Олеся Ільєнко, Начальник управління підбору персоналу, Департамент менеджменту персоналу UKRSIBBANK BNP Paribas Group виданню The Point.

Особливості UKRSIBBANK praktyka online
На початок цього місяця вже понад 500 студентів фінансових спеціальностей зі всіх куточків України скористалися перевагою дистанційної практики та отримали електронні сертифікати її проходження. Першими стали студенти Київського національного торговельно-економічного університету. Виш одразу підтримав ідею онлайн практики і пройшов разом з банком весь пілотний проект. Наразі

UKRSIB praktyka online
набуває все більшої популярності і доступна усім охочим студентам.

Курс UKRSIB praktyka online повністю охоплює всі знання, які студенти можуть отримати у відділеннях нашого банку. Але водночас вони можуть «практикувати» у зручний для них час та завжди за бажанням повертатися до тої теми, яка найбільше їм цікава, аби детально охопити усі тонкощі банківської справи.

Команда HR UKRSIBBANK постійно використовує різні інноваційні підходи у роботі із молоддю, зокрема, інтерактивні семінари та конкурси, які дозволяють активно взаємодіяти із молодим поколінням. Оцінюючи зацікавленість молоді та попит на виробничу практику, ми давно замислювались над створенням її у доступному всім віртуальному інтернет-середовищі.

Напевно, кожен з нас може пригадати свій студентський досвід практики. Спочатку пошуки організації, готової прийняти, а потім як пощастить. Бо гарний наставник, а тим паче ментор, у якого, попри власні робочі завдання, є час, а головне — бажання на адміністративне оформлення практиканта, знаходження та оформлення робочого місця, зустрічі на ресепшн, пояснення логістичних питань тощо — це насправді велика вдача. А за умови, що проактивні студенти починаючи з другого-третього курсів вже працюють, й не завжди за фахом, і не можуть «закрити» питання виробничої практики, то часу на її проходження у світловому дні просто не залишається.

Тож ідея створення практики онлайн фактично літала у повітрі. З одного боку, ми хочемо, щоб всі студенти, будь-якого міста, незалежно від того чи є там наші відділення, чи ні, могли отримати однаково якісні знання та експертизу провідної міжнародної фінансової групи. А з іншого, як банк, який використовує різні цифрові можливості — ми хочемо спілкуватись зі студентами зручною їм мовою digital.

Як пройти UKRSIBBANK praktyka online.
Наша UKRSIB praktyka online розрахована на студентів, які:

 • вивчають банківську чи страхову справу або цікавляться фінансами
 • хочуть дізнатись про особливості фінансової системи: як працює банк, що обслуговує понад 2 млн клієнтів на українському ринку, та про експертизу міжнародної групи, що є лідером на світових ринках та працює у понад 70 країнах світу
 • є діджитальними і цікавляться діджитальними роботодавцями — це знову про UKRSIBBANK BNP Paribas Group
 • хочуть пройти практику дистанційно, наприклад в суботу зранку на своїй канапі в будь-якій місцині, де є інтернет

Наш курс включає сім ключових блоків:

 • Організаційні засади банківської сфери і діяльності банку
 • Послуги банку
 • Касові операції
 • Правила визначення ознак та обміну банкнот, розмінних та обігових монет національної валюти України
 • Комплаєнс
 • Інтернет-банкінг: ознайомлення з сервісом, без виконання операцій
 • Професійні напрямки і кар’єра в банку
 • Курс є інтерактивним, тож кожен розділ супроводжується питаннями та містить пізнавальні відео. Успішне проходження курсу підтверджується персоналізованим сертифікатом з індивідуальним номером

Щоб пройти практику і отримати сертифікат, необхідно:

перейти за посиланням
заповнити форму реєстрації зі свого ПК або смартфону
ознайомитись з матеріалами
успішно пройти тестові завдання

Як відповідальний роботодавець, що має міжнародний сертифікат TOP Employer в Україні та Європі UKRSIBBANK BNP Paribas Group прагне позитивного впливу для співробітників, навколишнє середовище та суспільство зокрема. Тож, UKRSIB praktyka online — це лише один з проектів банку, спрямований на взаємодію із молоддю та нашим прагненням ділитися міжнародним досвідом.

Так разом із нашим постійним партнером CASERS.ORG. цього року ми провели вже п’ятий кейс-чемпіонат «WOW-Bank Challenge: клієнтський сервіс космічного рівня» , залучаючи креативну та талановиту молодь до пошуків сучасних рішень, водночас даючи студентам можливість розвиватися, отримувати релевантний досвід співпраці із міжнародною компанією.

Зазначу, що реалізація таких проєктів — доволі складне завдання, що потребує не лише бюджетних витрат, а й, передусім, це інвестиція часу бізнес-напрямку, на базі якої створюється кейс. Ми вже проводили кейси у сфері IT, ритейлі, маркетингу, екології, а це означає постійне залучення менторів з банку, HR-підрозділу як організаторів, та, звісно, підтримка топ-менеджменту банку.
Ми також активно співпрацюємо з різними молодіжними організаціями, наприклад з UGEN та AIESEC. Лише минулого місяця ми провели низку заходів у digital форматі.
Крім того, наразі банк працює над ще одним напрямком роботи зі студентами, вивчаючи можливості дуальної освіти. Вже зараз ми співпрацюємо з одним університетом щодо пілоту цього інноваційного підходу.

Для довідки:

UKRSIBBANK — TOP Employer в Україні та Європі, провідний український банк, частина міжнародної фінансової групи BNP Paribas, що працює у 71 країні світу. UKRSIBBANK входить у перелік найбажаніших роботодавців фінансової сфери (RANDSTAD, Employer Brand Research, 2020). Команда банку нараховує 5000 співробітників.

EVP — ціннісна пропозиція UKRSIBBANK роботодавця та частини BNP Paribas:

Стійкий банк міжнародної групи
Банк широких поглядів
Компанія, яка вчить та навчається
Простір твоїх можливостей
Матеріал опубліковано на The Point 18 травня

Поділитися сторінкою: