31.03.2016

Visa Lady Card від УкрСиббанку підкорила подіум

Жіноча картка Visa Lady Card від УкрСиббанку BNP Paribas Group надихнула українського модельєра Андре Тана на створення унікального золотого образу для показу на Ukrainian Fashion Week 2016. Вишукана золота сукня з ніжнорожевими переливами відкривала показ Андре Тана і з’являлася на подіумі двічі: перший раз у комбінації с золотим верхом, а другий — з тонким чорним гіпюром.

«Ця сукня стала перлиною моєї колекції, — розповів Андре Тан, український дизайнер і партнер УкрСиббанку. — Легка та витончена, як Visa Lady Card. Образ створений, аби підкреслити справжню жіночу красу, допомогти сучасній дівчині бути досконалою, впевненою та яскравою щодня. Абсолютна жіночність без компромісів — про все інше потурбується Visa Lady Card, взявши усі турботи на себе».

Консьєрж-сервіс як особистий помічник у вирішенні більшості щоденних турбот, знижки до 20% у магазинах, ресторанах, фітнес-клубах, салонах краси та інших закладах-партнерах банку, дизайнерські подарунки та особисті пропозиції для активних утримувачів карток, — ці та ще чимало інших переваг дає клієнткам золота Visa Lady Card від УкрСиббанку, дозволяючи дівчатам почуватися впевненими та ефектними, готовими підкорювати світ.

Показ, партнером якого став УкрСиббанк, відбувся 18 березня 2016 року. На вечір моди було запрошено не лише представників вищого світу та поціновувачів краси, але й 10 клієнток УкрСиббанку, які оформили золоту Visa Lady Card у межах акції та виграли запрошення на показ.

Поділитися сторінкою:

| 1.210 сек. | SQL -569 | 32.86MB