18.06.2014

Вітаємо Вас з днем народження УкрСиббанку!

УкрСиббанк фактично являється ровесником банківської системи України, і приймав активну участь в її становленні та розвитку. За 24 роки УкрСиббанк пройшов довгий шлях від регіонального банку до найбільшої фінансової установи країни з розвинутою ін

Шановні клієнти та партнери!

Щиро вітаємо Вас з днем народження банку!

УкрСиббанк фактично являється ровесником банківської системи України, і приймав активну участь в її становленні та розвитку. За 24 роки УкрСиббанк пройшов довгий шлях від регіонального банку до найбільшої фінансової установи країни з розвинутою інфраструктурою і потужним активом — більше 2 млн. клієнтів. В цей період команду УкрСиббанку було відзначено багатьма національними та міжнародними нагородами, повагою колег. Але найцінніша нагорода — довіра клієнтів, бездоганна ділова репутація, істинні партнерські відносини.

Банк з честю пройшов випробування часом и кризою та став для своїх партнерів гарантом успішності, надійності та стабільності. Виправдовувати цю довіру і виконувати взяті на себе зобов’язання — наше головне завдання.

Попереду нас чекає безліч змін і нових можливостей. Професійна команда, досвід та підтримка материнської компанії BNP Paribas дозволяє нам підкорювати нові вершини фінансового сервісу.

Бажаємо Вам натхнення, міцного здоров’я, щастя, удачі та здійснення нових амбітних планів, достатку та фінансового благополуччя.

З повагою, команда УкрСиббанк Private Banking

Поділитися сторінкою:

| 1.723 сек. | SQL -570 | 33.32MB