02.07.2021

VivaTech 2021: найбільша європейська глобальна технологічна подія

Чотириденний фестиваль з нагоди відзначення інновацій VivaTech 2021 проходив у виставковому центі Paris Expo Porte de Versailles із суворим дотриманням усіх заходів охорони здоров’я та мала гібридний формат, що поєднував фізичну та цифрову відвідуваність з більш ніж 500 експонентами, включаючи 200 стартапів.

BNP Paribas на VivaTech 2021

BNP Paribas — головний акціонер UKRSIBBANK — історичний партнер-засновник заходу, який спільно організовують Publicis Groupe та Groupe Les Echos з 2016 року, був у повному складі. З оновленою метою висвітлення найкращих цифрових інновацій у службі як досвіду споживачів, так і відповідального та стійкого фінансування.

Цього року захід було адаптовано для включення фізичної лабораторії, в якій розміщено 18 наших партнерських стартапів – включаючи Greenly, Papernest, Token, Tink — та віртуальний стенд (електронна лабораторія), доступний через цифрову платформу Viva Techonology, де можна було зустріти більш ніж 30 нових стартапів — включаючи Rewire, OpenClassRoom, Sonect, Proximis тощо — і відвідати інтерв’ю та відеоконференції з нашими експертами.

Лабораторія BNP Paribas: пришвидшення побудови стійкої економіки, яка обслуговує людей

Лабораторія BNP Paribas #PositiveBanking базується на двох основних постулатах: позитивний досвід для наших клієнтів та позитивний вплив на суспільство. Лабораторія складалася з 4 окремих напрямків:

#ACCELERATEFORGOOD: присвячений впливовим інноваціям. Завдяки нашій екосистемі новостворених підприємств мета полягає в розробці та спільному конструюванні рішень, які сприяють позитивній трансформації суспільства. Цього року наша прихильність до біорізноманіття стане особливим акцентом.

#TECHCARE: присвячена технологіям для здоров’я, щоб показати величезний потенціал інновацій у цій галузі.

#AUGMENTED FINANCE: присвячений розширеному підходу до продуктів та послуг, що пропонуються нашим клієнтам, навколо поняття “поза фінансами”.

# PAYITEASY: присвячений нашим простим, плавним та безпечним платіжним рішенням. Ми представили рішення, які ми розробляємо у відкритих інноваціях, за допомогою партнерів-початківців, щоб запропонувати нашим клієнтам безперебійний та безпечний досвід наших банківських послуг.

Поділитися сторінкою: