22.01.2014

Визначені перші переможці акції «13 зарплата» від УкрСиббанку

У січні 2014р. 34 переможці першого етапу акції «13 зарплата» від УкрСиббанку BNP Paribas Group отримають грошову винагороду у розмірі своєї середньомісячної зарплати.

Взяти участь в акції можуть всі власники зарплатних карток All Inclusive від УкрСиббанку. Для цього потрібно розрахуватися зарплатною карткою на загальну суму від 1000 грн за місяць. Акція діє до 28 лютого 2014р., і в цей період відбудуться ще два розіграші.

«Розраховуватися зарплатною карткою не тільки зручно і безпечно, а ще й вигідно. Крім уже традиційної відсутності комісії при оплаті покупок в торговому підприємстві та мережі інтернет, ми раді запропонувати нашим клієнтам приємний бонус у вигляді 13-ї зарплати. Такий подарунок порадує не менше, ніж вже зроблені покупки. Також, оплачуючи товари або послуги карткою УкрСиббанку в мережі партнерів банку, можна отримати спеціальні знижки і бонуси за програмою «Плюсуй з нами!». Для отримання знижки достатньо лише пред’явити картку банку», — розповів заступник голови правління УкрСиббанку BNP Paribas Group з питань роздрібного бізнесу Костянтин Лежнін.

Поділитися сторінкою:

| 1.379 сек. | SQL -577 | 33.19MB