15.08.2013

Визначено першого переможця в акції «Виграшні покупки» від УкрСиббанку, який виграв суперсучасний смартфон Samsung Galaxy S4!

Переможця визначила спеціальна програма шляхом випадкового вибору серед усіх учасників – держателів кредитних карток від УкрСиббанку— Шопінг картки, Картки комфорту і Картки Sуперпокупця, які користувалися своїми картками в період з 1 червня по 1 липня 2013 року.

Для того, щоб стати учасником акції клієнтам потрібно було зробити хоча б одну транзакцію за своєю кредиткою — зробити покупку в будь-яких торгових мережах або зняти готівку в банкоматі.

УкрСиббанк вітає переможця акції і бажає ще багато позитивних моментів у майбутньому.

Переможцем стала Бабієнко Наталія Леонідівна (село Проліски, Київська область).

Шопінг картка, Картка комфорту і Картка Sуперпокупця — це справжні кредитні картки з широкими можливостями для клієнтів, які раніше скористалися споживчим кредитом від УкрСиббанку.

Завдяки наявності пільгового періоду та оптимальній процентній ставці для безготівкових операцій оплати товарів і послуг кредитки є відмінним інструментом для щоденних платежів і прекрасною можливістю брати участь у всіх програмах лояльності торгових мереж.

Поділитися сторінкою:

| 1.276 сек. | SQL -588 | 33.25MB