14.05.2021

Вона створює кіно: стартують покази ретроспективної кінопрограми 17-го фестивалю «Французька весна в Україні»

UKRSIBBANK BNP Paribas Group як ексклюзивний партнер кіно та інновацій 17-го фестивалю «Французька весна в Україні» представляє ретроспективну програму «Вона створює кіно», яка стартувала сьогодні.

Покази програми «Вона створює кіно» будуть відбуватися у Києві в кінотеатрі «Жовтень» з 14 по 28 травня, в Одесі в кінотеатрі «Сінема Сіті» з 21 по 26 травня, у Львові в кінотеатрі «Планета Кіно» (ТРЦ Forum Lviv) з 27 травня по 6 червня. Інформація про місце і час показів в Харкові уточнюється. В інших містах стрічки демонструються в кіноклубах в межах проекту «Кіноклуб. Всеукраїнська мережа».

Підбірка складається з шести найкращих фільмів останніх років, знятих французькими режисерками:

  • драма «Засліплені» Сари Суко;

  • комедія-учасник Одеського міжнародного кінофестивалю 2020 «На дивані в Тунісі» Манель Лабід;

  • анімаційна картина «Ластівки Кабула» від режиссерок Забу Брайтман і Елеі Гобе-Мевеллек

  • номінант програми «Особливий погляд» Каннського кінофестивалю 2019, драма «Папича» Мунії Меддур,

  • володар премії «Сезар», драма «Лоскотка» Андрії Бескон і Еріка Метайе;

  • історична мелодрама «Портрет дівчини в огні» Селін Сьямми.

Відтоді як BNP Paribas – один з найбільших європейських банків з французьким корінням – став головним акціонером UKRSIBBANK ми підтримуємо «Французьку весну» і щороку стаємо партнером кінопрограми фестивалю, адже любов до кіномистецтва закладена у ДНК компанії і клієнти банку з задоволенням поділяють це захоплення, щоразу з нетерпінням очікуючи кінопоказів.

Цього разу у ретроспективної програми «Вона створює кіно» важливе покликання у тому, щоб відзначити рух кіноіндустрії до гендерної рівності та розширення прав жінок – підтримка жінок також та їх підприємницького потенціалу є важливим аспектом діяльності UKRSIBBANK, який вплинув на створення масштабних програм для всебічного розвитку жінок.

Поділитися сторінкою: