27.11.2013

Впровадження технології безпечних інтернет-платежів 3D Secure за картками Visa

Шановні клієнти!

АТ «УкрСиббанк» повідомляє про впровадження технології безпечних інтернет-платежів 3D Secure за картками Visa з 25 жовтня 2013 р. (поступово протягом двох тижнів).

Нагадуємо, що за картками MasterCard технологія 3D Secure запроваджена з 18.09.2013 р.

3D Secure — це найсучасніша технологія, яка гарантує максимальну безпеку проведення операцій з використанням картки в Інтернеті. Основний принцип полягає в тому, що при здійсненні інтернет-платежів на сайтах, що підтримують 3D Secure, кожна оплата повинна бути підтверджена введенням одноразового пароля. Такий пароль автоматично надсилається під час здійснення операції на номер мобільного телефону держателя картки, підключеної до послуги StarSMS.

3D Secure автоматично та безкоштовно:

  • підключається до тих карток, за якими активовано сервіс StarSMS (SMS-банкінг);
  • анулюється після відключення сервісу StarSMS.

Також звертаємо Вашу увагу, що завдяки впровадженню технології 3D Secure, яка гарантує мінімальний ризик проведення несанкціонованих транзакцій в Інтернеті, стало можливим підвищення добових лімітів на такі розрахунки. Відтепер за всіма картками, підключеними до 3D Secure, на здійснення інтернет-платежів1 Банком встановлюються підвищені добові ліміти у розмірі від 2 000 USD (в залежності від класу платіжної картки). Здійснювати покупки в мережі Інтернет стане ще комфортніше, адже мінімізується необхідність звернень до довідкової служби StarContact для отримання доступу на проведення інтернет-операцій. Ознайомитись з сумами лімітів можна на відповідній сторінці.

Детальніше з інформацією стосовно технології 3D Secure Ви можете ознайомитись на відповідній сторінці.

За додатковою інформацією звертайтесь, будь ласка, до відділень УкрСиббанку або за телефонами інформаційної лінії (StarContact):


  • 0 800 505 800
    (безкоштовно в межах України);

  • 380 44 590 06 90
    (для міжнародних дзвінків).
1 — Ви можете змінити (збільшити або зменшити) ліміти, встановлені Банком, звернувшись за телефонами інформаційної лінії StarContact або до обслуговуючого відділення УкрСиббанку.

Поділитися сторінкою:

| 1.254 сек. | SQL -569 | 33.5MB