25.07.2018

Вражаючий виступ команди юних математиків з України на ІМО–2018

Наші діти та інновації — єдине ціле. Від розвитку здібностей школярів, що ростуть в епоху цифрової трансформації, залежать позитивні зміни у майбутньому. Саме тому впродовж багатьох років UKRSIBBANK&nbspBNP&nbspParibas Group активно підтримує юні математичні таланти та співпрацює з благодійним фондом «Афіна».

Ми пишаємося, що на початку липня інтелектуальні щоденні тренування школярів дали свій визначний результат — українська команда виборола 4 золоті та 2 срібні медалі на 59-й Міжнародній математичній олімпіаді (ІМО). Вперше в історії ІМО Україна посіла абсолютне 4 місце в командному заліку.

Окремою подією стало те, що престижну нагороду як найкраща учасниця олімпіади від Європи разом ще з трьома дівчатками інших континентів отримала харківська школярка. Аліна Гарбузова неодноразово перемагала на олімпіадах для дівчаток і цього разу відзначилася у складі української команди на ІМО-2018.

«Розвиток дитячих здібностей стає основою позитивних змін. Саме математика відкриває двері у багатомірний світ інновацій, формуючи нові тренди майбутнього. У витоків діджитал трансформації починають свій шлях майбутні науковці, конструктори, інженери чи фінансисти — школярі, підтримкою яких опікується наш банк, — зауважила Яніна Ольховська, Начальник служби бренду і комунікацій UKRSIBBANK BNP Paribas Group. — Звісно, що якісна підготовка, сильний педагог та любов до точних наук дають свій результат, проте, окрім щоденної роботи, підтримка та визнання є важливою складовою успіху».

Поділитися сторінкою: