10.09.2014

Все більше представників СМБ переходять на розрахунково-касове обслуговування в УкрСиббанк

За перше півріччя 2014 року кількість представників бізнесу, які обрали обслуговування в УкрСиббанку BNP Paribas Group, збільшилася у два рази порівняно з аналогічним періодом 2013 року.

УкрСиббанк пропонує клієнтам СМБ широкий вибір тарифних пакетів, в залежності від специфіки роботи кожного бізнесу. Так, ТП «Підприємець» — це оптимальне рішення для приватного підприємця, який проводить невелику кількість платежів, але при цьому зацікавлений у повному комплексі послуг за рахунком. Пропозиція передбачає мінімальні тарифи на ключові розрахунково-касові операції, не обмежуючи можливості роботи за рахунком.

Найкращим рішенням для юридичних осіб, які ведуть стабільну бізнес-діяльність при невеликих обсягах платежів, стане ТП «Економ». А якщо мова йде про активне використання рахунка, клієнту буде корисним ТП «Безлімітний». Його перевагами є безкоштовне проведення необмеженої кількості платежів, а також привабливі умови зняття коштів.

Для клієнтів, яким необхідно знімати великі суми готівки, найвигіднішим є ТП «Готівковий» з максимально низьким тарифом на зняття коштів.

«УкрСиббанк надає підприємцям набір сервісів і послуг відповідно до потреб і можливостей їхнього бізнесу. Результат нашої роботи — довіра все більшої кількості клієнтів. Ми спостерігаємо як стабільне зростання кількості платежів, так і активне збільшення обсягу портфеля за поточними рахунками для СМБ — близько 40% у порівнянні з 2013 роком», — розповів Костянтин Лежнін, заступник голови правління з питань роздрібного бізнесу УкрСиббанку BNP Paribas Group.

Поділитися сторінкою:

| 1.318 сек. | SQL -578 | 33.06MB