11.02.2019

Все буде cashless

180 тисяч нових клієнтів залучив у 2018 році UKRSIBBANK BNP Paribas Group завдяки майже тисячі різноманітних акцій, що заохочували власників карток активно безготівково розраховуватися та отримувати додаткові переваги від cashless розрахунків.

Загалом з майже 1 млн учасників, 220 тисяч клієнтів були нагороджені різними подарунками від поповнення мобільних рахунків до поїздок на кінофестивалі Берлінале та Канський фестиваль. У цілому, в 2018 році банк надіслав 5,4 млн різних повідомлень з умовами акцій та спеціальних пропозицій, щоб заохотити своїх клієнтів до безготівкових розрахунків.

«Розвиток державної програми cashless economy — один зі стратегічних напрямків розвитку банківської системи України, — зауважив Заступник Голови Правління з питань роздрібного бізнесу UKRSIBBANK BNP Paribas Group Костянтин Лежнін. — У сучасному світі все більше людей надають перевагу безготівковим розрахункам».

Переваги карток: легкий, зручний та швидкий спосіб оплати. Безпечний — навіть якщо її втрати, то можна легко заблокувати і відновити. Крім того, розвитку cashless economy сприяють ріст користувачів інтернету та мобільних додатків.

Зокрема, для зручності безготівкових розрахунків UKRSIBBANK ще у 2017 році запропонував Google Pay та у лютому 2019 Apple Pay.

Нагадаємо, що у листопаді 2018 року UKRSIBBANK BNP Paribas Group встановив банківські термінали у всіх касах станцій Київського метрополітену, в результаті чого протягом 2 місяців пасажири київської підземки здійснили 40 тисяч транзакцій — різних оплат на загальну суму

10 млн грн
через термінали UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

UKRSIBBANK BNP Paribas Group приділяє значну увагу розвитку cashless economy починаючи з розвитку еквайрінгу, залучення ритейлерів, а також навчанням і мотивацією клієнтів, які здійснюють свої щоденні покупки.

Поділитися сторінкою:

| 1.153 сек. | SQL -573 | 32.91MB