27.08.2013

Все включено: Зарплатний проект від УкрСиббанку

Минулого року УкрСиббанк BNP Paribas Group перейшов на нову платформу обслуговування зарплатних проектів. Зарплатна картка з просто платіжної перетворилася на пакет послуг.

Зарплатний проект All Inclusive від УкрСиббанку — це комплексне рішення для компанії і співробітників, що включає як перерахування заробітної плати та інших виплат на карткові рахунки, обслуговування платіжних карт, так і інші банківські та страхові послуги, додаткові сервіси та привілеї. Клієнти можуть знімати готівку у гривні в будь-якому банкоматі України без комісії.

Базовий пакет All Inclusive Start оформляється співробітникам безкоштовно. Пакет включає платіжну карту, накопичувальний рахунок з підвищеними відсотковою ставкою на залишок, доступ до інтернет-банкінгу Star24 і можливість підключення SMS-банкінгу StarSMS.

Крім базового пакета, залежно від набору додаткових послуг УкрСиббанк пропонує ще три рівні пакетів: All Inclusive, All Inclusive Ultra, All Inclusive De Luxe.

«Пакетна пропозиція All Inclusive є дуже популярною серед наших клієнтів. З початку року майже 44 тис. клієнтів вибрали саме цей пакет послуг для вирішення своїх фінансових питань. Сьогодні кількість пакетів All Inclusive складає майже 260 тис.», — розповідає заступник голови правління з питань роздрібного бізнесу УкрСиббанку BNP Paribas Group Костянтин Лежнін.

Поділитися сторінкою:

| 1.277 сек. | SQL -570 | 33.32MB