19.07.2018

Взаємодія з клієнтами заради майбутнього: BNP Paribas опублікував річний звіт

BNP Paribas опублікував річний звіт групи Взаємодія з нашими клієнтами для кращого майбутнього, що повністю присвячений корпоративній соціальній відповідальності — політикам та проектам, які група підтримує та реалізовує у 73 країнах світу, залучаючи співробітників, партнерів, суспільство.

Світ постійно змінюється. А разом з ним змінюються звичаї, практика, технології, очікування клієнтів та партнерів. Ми усвідомлюємо, що наш банк, як сучасний бізнес, має відігравати важливу роль у суспільстві: бути більш збалансованим та стійким. BNP Paribas продовжує переосмислювати банківські послуги, знаходити нові підходи до банківського обслуговування та продовжує цифрову трансформацію діяльності відповідно до плану 2020 року.

Ми прагнемо, щоб наші клієнти віддали перевагу довгостроковим партнерам і сприяли відповідальному та стабільному глобальному розвитку. Кожного дня BNP Paribas прагне створити банк із високими стандартами та позитивним впливом на навколишнє середовище та оточення: працівників, клієнтів, суспільство. Банк уважний до потреб людей та готовий зробити свій внесок для створення кращого майбутнього. Для цього ми формуємо наші цінності та етику.

COMPANY ENGAGEMENT — Залучення у серці стратегії групи.

BNP Paribas має амбітну політику корпоративної соціальної відповідальності та прагне до позитивного впливу на суспільство. 2017 року Група вирішила промотувати важливість соціальних та екологічних аспектів на всіх етапах операційних рішень. У результаті створено Engagement Department (Департамент залучення) для координації та зміцнення соціальних та екологічних ініціатив різних бізнес напрямків. Голова нового департаменту входить до складу виконавчого комітету. BNP Paribas також опублікував Маніфест компанії, який допомагає працівникам зрозуміти масштаб соціальних проектів Групи та заохочує власними діями позитивно впливати на суспільство.

Більше про різні соціально важливі проекти BNP Paribas читайте у Взаємодії з нашими клієнтами для кращого майбутнього.

Поділитися сторінкою:

| 1.084 сек. | SQL -574 | 33.09MB