18.05.2017

«Я буду Вам другом»: UKRSIBBANK підтримав виставку «Дім як поштова скринька»

UKRSIBBANK BNP Paribas Group підтримав виставку «Дім як поштова скринька» у літературно-меморіальному музеї імені Михайла Булгакова, відкриття якої відбулося з нагоди Дня народження майстра 15 травня.

«UKRSIBBANK — банк позитивних змін вже десять років поспіль підтримує музей. Для нас як для соціально-відповідального банку вкрай важливо збереження культурної спадщини країни для майбутніх поколінь. За цей час наша дружба з Домом-музеєм Михайла Булгакова стала міцною основою для низки проектів. Перефразовуючи Майстра, не посвідченням визначається банкір, а тим, як він робить свою справу», — зазначила начальник Служби бренду та комунікацій UKRSIBBANK BNP Paribas Group Яніна Ольховська.

Виставка «Дім як поштова скринька» — це культурологічна розвідка про епістолярну спадщину та атмосферу доби на прикладі життя одного будинку — за номером 13, на Андріївському узвозі. За часів життя Майстра листування й справді було окремою культурою зі своїми законами та звичаями з низкою декоративних приладів: чорнильниці, прес-пап’є, пера, печатки, папір, конверти. Але найбільша цінність — це унікальність документів епохи. Так, з листів родини Булгакових можна дізнатися чимало цікавої інформації про життя міста, історичні та культурні події, традиції дому, виховання, освіту тощо.

Поділитися сторінкою:

| 1.406 сек. | SQL -570 | 33.51MB