18.07.2019

«Я дарую тобі крила». Десятий рік поспіль клієнти UKRSIBBANK підтримують людей з синдромом Дауна

15 липня у всіх відділеннях UKRSIBBANK BNP Paribas Group стартувала акція підтримки дітей з синдромом Дауна «Срібна монетка» — «Я дарую тобі крила!». Це спільна ініціатива банку та Всеукраїнської благодійної організації «Даун Синдром», спрямована на організацію інклюзивного середовища – розробку методології та поширення кращих практик профорієнтації людей з синдромом Дауна та адаптації їх у колективі.

«Усі ми особливі. Усі ми різні. Усі ми прагнемо розвитку та втілення мрій. Діти з синдромом Дауна, яких ми підтримуємо вже 10 років, стали дорослими та прагнуть самостійності. Разом ми можемо допомогти їм розправити крила та зробити такий важливий перший крок до успішного польоту», — розповів Костянтин Лежнін, Заступник голови правління з питань роздрібного бізнесу UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

Кожен бажаючий може підтримати ініціативу, зробивши «внесок» у спеціальні бокси у будь-якому з майже 300 відділень UKRSIBBANK або перерахувати кошти на користь ВБО «Даун Синдром» в один клік через iPay.ua.

Збір коштів триватиме до 15 жовтня.

Вже 10 років поспіль UKRSIBBANK BNP Paribas Group та ВБО «Даун Синдром» звертають увагу суспільства до потреб людей з синдромом Дауна. Ми проводимо спеціальну акцію «Срібна монетка» та разом з нашими клієнтами збираємо кошти на проекти, що суттєво допомагають розвитку людей з синдромом Дауна.

Завдяки підтримці клієнтів банку нам вдалося зібрати понад

2 млн грн
на реалізацію значущих проектів, зокрема: обладнання спеціалізованого Центру раннього розвитку дітей із синдромом Дауна, поширення програм з розвитку мовлення і читання, семінари та комплексна діагностика, консультування дітей та батьків, друк спеціальної літератури, гранти на реалізацію регіональних проектів для поліпшення якості життя людей з синдромом Дауна. Минулого року ми підтримували інклюзивну освіту, щоб люди з синдромом Дауна могли навчатися разом зі своїми однолітками та дивувати світ своїми талантами. Цього року ми робимо наступний важливий крок до розвитку людей з синдром Дауна. Поширення кращих практик профорієнтації людей з синдромом Дауна та адаптації у колективі допоможе людям із синдромом Дауна знайти своє місце у суспільстві, знайти свою першу роботу та стати самостійними у дорослому житті.

За офіційною статистикою, в Україні щороку народжується близько 450 дітей з синдромом Дауна. На жаль, навіть у ХХІ столітті через брак інформації та упередженість суспільства щодо можливостей розвитку, «зайва» хромосома може зруйнувати надії на щасливе майбутнє. Утім, вже давно існують дані, що завдяки належній увазі та спеціальним програмам розвитку, такі діти можуть вчитися, займатися творчістю, працювати, мати хобі та стати повноцінними членами суспільства. Більше того, є чимало прикладів досягнення неабияких професійних висот людьми з синдромом Дауна. Зокрема, це актори, ресторатори та навіть викладачі.

Поділитися сторінкою: