17.06.2021

Як втілити в життя свої мрії: сучасний та дієвий інструмент Dreams від UKRSIBBANK

У нас у всіх є мрії – великі і маленькі. Ті, що втілити дуже просто і ті, які здаються нам далекими і майже недосяжними.

Українці – нація мрійників. Ми привчаємо своїх дітей, що мріяти – це добре і самі користуємося будь-яким приводом загадати бажання. Зірка, що падає, бій курантів на Новий рік, задмухування свічок на день народження – ми не втрачаємо можливості нагадати собі чого ж хочемо від цього життя.

Про що ж мріють українці? Євгенія Близнюк, магістр соціології, засновник та директор проектів Corestone та Gradus доповідає про результати дослідження, проведеного у квітні цього року:

70% українців мріють протягом усього свого життя. Це дуже важливо, бо мрія є рушійною силою надії, а надія, згідно з нашими опитуваннями, є основною емоцією українців, що підтримує їх протягом життя.

Українці залишаються оптимістами і мрійниками, не зважаючи на кризи і пандемію. 40% респондентів продовжують слідувати за своїми дитячими мріями і тому українцям так важливо підтримувати своїх дітей в мрійливості і 89% дорослих респондентів готові відмовитися від власних преференцій, аби мрії їх дітей здійснилися.

Головна нематеріальна мрії українців – здоров’я своє і близьких. На другому місті – мир у країні, також люди мріють жити цікаво і реалізувати себе.

Найпопулярніші матеріальні мрії українців:

  • фінансовий добробут дітей, рідних та близьких (44%);
  • подорожі закордон (44%);
  • власна нерухомість (41%);
  • близько третини опитаних називають бажання накопичити грошей на гідну старість (35%) та мати фінансову подушку, щоб більше не працювати (30%).

Щоб допомогти здійснити якомога більше мрій, UKRSIBBANK BNP Paribas Group представив унікальний для українського ринку сервіс Dreams, який вже працює у додатку інтернет-банкінгу UKRSIB online. Завдяки діджиталізації мрій, процес їхнього втілення в життя стане набагато простішим та ефективнішим.

«У 70% опитаних українців наразі є мрія, але найбільшим бар’єром для здійснення є нестача грошей. І UKRSIBBANK може допомогти українцям наблизитись до мрій. Уявіть, що банк – це машина часу, за допомогою якої можна взяти гроші у себе в майбутньому або відправити собі в майбутнє гроші для втілення мрії. І, якщо з кредитами все зрозуміло, то із завданням відправки грошей собі в майбутнє людина здатна впоратися гірше. Ми придумали рішення, яке дозволити українцям втілювати свої мрії», – зазначив Костянтин Лежнін заступник голови правління з питань роздрібного бізнесу UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

UKRSIBBANK BNP Paribas Group представляє сервіс для здійснення мрій Dreams, розроблений і з успіхом запущений у Швеції, а потім і в інших країнах Європи. Dreams допомагає обрати мрію, визначити необхідну суму та час, за який хочете досягти мети.

Але найголовніше – унікальні інструменти сейфхаки. Вони не лише відкладають на бажане частку ваших коштів, а й допомагають корисними порадами щодо несподіваних джерел економії.

Шведська фінтех компанія Dreams створена 2014 році. Використовуючи науково-прикладний підхід щодо споживацької поведінки в поєднанні з досвідом клієнтів UX, Dreams дає можливість клієнтам краще орієнтуватися у їх фінансовому житті та формує ґрунтовні фінансові звички. Так, щомісяця шведи заощаджують у середньому по 150 євро. Загалом вони накопичили близько 600 000 млн євро, а сума всіх запланованих мрій становить 9 млрд євро. Найчастіше вони мріють про нерухомість та подорожі.

Матеріал опублікований 7 червня 2021 на clutch.net.ua

Поділитися сторінкою: