13.05.2019

Як запровадити інновації в бізнес: UKRSIBBANK для клієнтів середнього та малого бізнесу

UKRSIBBANK BNP Paribas Group як банк майбутнього розширює свою діяльність, спрямовану на зміцнення фінансового розвитку сфери малого та середнього бізнесу. Використовуючи міжнародні практики та доступ до досвіду ведення бізнесу в 72 країнах присутності BNP Paribas, банк надає своїм клієнтам додаткові можливості.

Як масштабна фінансова структура, UKRSIBBANK проводить безкоштовні спеціалізовані практикуми для своїх клієнтів, у тому числі для клієнтів СМБ сегменту.

16 травня у Києві відбудеться перший із ряду практикумів на тему «Як запровадити інновації в бізнес», наступні проходитимуть у Львові, Харкові, Дніпрі та Одесі.

Оскільки у мінливому світі інформаційних технологій визначальним фактором успіху є підтримка професіоналів, так важливо вибрати свого надійного фінансового партнера. У свою чергу UKRSIBBANK причетний до здійснення глобальних завдань, які реалізує завдяки сильній підтримці експертів банку та доступу до практики визнаних на міжнародному рівні спікерів.

Семінар «Як запровадити інновації в бізнес» має на меті стимулювати гармонійну інтеграцію бізнесу в сучасний цифровий світ. Давид Браун розповість, як масштабувати бізнес за допомогою інновацій. Антон Воронюк у своїй доповіді занурить у тему інновацій в інтернет-маркетингу. Зареєструватись на семінар та ознайомитись з розкладом можна за посиланням.

Поділитися сторінкою: