17.04.2018

Youthspeak Forum 2018: UKRSIBBANK розповів молоді про суперздібності

14 квітня відбувся Youthspeak Forum 2018 — одна із найбільших щорічних подій для молоді, яка шукає можливості для розвитку. UKRSIBBANK BNP Paribas Group виступив почесним партнером та провів майстерню «Компетенції — суперздібності, які хочуть усі».

«Ми віримо, що інновації та розвиток звучать голосом молоді. UKRSIBBANK шукає та розвиває потенціал молодих людей. Для нас це одна з можливостей залишатися сучасним, бути гнучким та відповідати очікуванням клієнтів», — зазначила начальник департаменту менеджменту персоналу UKRSIBBANK BNP Paribas Group Наталя Галунко.

Під час майстерні представники Департаменту менеджменту персоналу UKRSIBBANK розповіли про складові успіху роботи у великій компаніях, про основні компетенції, які розвиває UKRSIBBANK у своїх співробітниках: комплаєнс, відкритий діалог, експертність, оперативність, краще місце для роботи тощо.

Експерти допомогли дослідити, які “суперздібності” критично важливі для того, аби молодий фахівець міг реалізовувати свої професійні компетенції й досягти успіху.

«Такі заходи для молоді, як Youthspeak Forum 2018, завжди цікаві. По-перше, спілкуватися наживо з цільовою аудиторією — завжди безцінно. По-друге, для банку це можливість розповісти про свої програми кар’єрного розвитку, зокрема й для випускників ВНЗ. Так, у банку вже понад 10 років діє програма «Зірки на старті», за якою найталановитіші випускники ВНЗ різних спеціальностей: як точні науки, так і гуманітарії, можуть пройти оплачуване стажування у міжнародній компанії, а у подальшому отримати першу постійну роботу», — продовжила Наталя Галунко.

Усі охочі учасники Youthspeak Forum 2018 могли заповнити анкету для стажування в Opportunity Space.

Поділитися сторінкою: