07.12.2018

За участі UKRSIBBANK у Вінниці відбувся Всеукраїнський форум зайнятості молоді «Створюй колір свого майбутнього»

«Створюй колір свого майбутнього» — такою надихаючою назвою розпочався Національний форум зайнятості молоді за участі UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

Щоб поділитися досвідом експерти банку Андрій Перлов та Тетяна Мартинюк вирушили до Вінниці. Подія стала важливою для професійно орієнтованої молоді, яка спрямовує вектор зайнятості у майбутнє, прагнучи позитивних змін для своєї країни.

«Кожній команді імпонують ініціативні та небайдужі люди, які сумлінно виконують свою роботу, вносять покращення, нові ідеї при виконанні своїх завдань. Саме такі риси притаманні сучасній молоді, яка визначається з напрямком фаху та планує кар’єру, а ми в свою чергу допомагаємо прогресивному поколінню зробити вибір професії», — зауважив Андрій Перлов, керівник напрямку комплаєнс у роздрібному бізнесі UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

Всеукраїнський форум зайнятості молоді організований Мінмолодьспорту у співпраці з Центром «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності», Фондом ООН у галузі народонаселення в Україні та Департаментом соціальної та молодіжної політики Вінницької обласної державної адміністрації.

«UKRSIBBANK BNP Paribas Group — це велика успішна міжнародна компанія, яка дружня до молоді. Ми охоче розповідаємо про роботу банку, ділимось досвідом. У нас працюють фахівці з найрізноманітніших сфер: фінансисти, бізнес-аналітики, IT-фахівці, маркетологи, HR-менеджери і ще багато різних професій. Вони завжди готові вести відкритий діалог, щоб ділитися кращими практиками та програмами для працевлаштування у нашому банку, адже кожен здатен на успіх», — продовжив Андрій Перлов.

Нагадаємо, UKRSIBBANK BNP Paribas Group став партнером старту освітнього проекту «OPEN FOR TEENS», що мав на меті познайомити молодь з різними професійними сферами та роботою компаній в Україні, створити можливість для обміну досвідом між фахівцями та школярами і надихнути учнів свідомо обирати майбутню професію. Впродовж місяця підлітки з усієї країни дізнавалися більше про банківську сферу та ставили свої запитання топ-менеджерам міжнародного банку.

Поділитися сторінкою:

| 1.658 сек. | SQL -571 | 33.07MB