11.06.2013

Заходи безпеки при користуванні системою інтернет-банкінгу Star24

Шановні клієнти!

У зв’язку з постійним збільшенням кількості шахрайств у мережі Інтернет, пов’язаних зі збором та неправомірним використанням персональної інформації користувачів online-сервісів, УкрСиббанк нагадує про заходи безпеки, які допоможуть вам убезпечити себе від фінансових втрат:

  • Використовуйте для входу до інтернет-банкінгу Star24 тільки офіційну сторінку системи на сайті банку.
  • Не розголошуйте персональну інформацію (логіни та паролі) стороннім особам, не вводьте логіни та паролі до системи ніде, окрім офіційної сторінки входу. Для роботи зі Star24 достатньо тільки браузера персонального комп’ютера чи мобільного пристрою з доступом до мережі Інтернет, немає необхідності встановлювати жодне додаткове програмне забезпечення.Зверніть увагу! УкрСиббанк ніколи не запропонує вам пройти ідентифікацію чи опитування з використанням ваших логіну та паролю до системи Star24 та даних платіжних карток. Про будь-який запит з такого приводу просимо повідомляти спеціалістів інформаційно-довідкової служби УкрСиббанку за телефоном 0 800 505 800.
  • У разі підозри щодо несанкціонованого використання ваших логіну та паролю перш за все змініть пароль доступу до системи Star24 в інтерфейсі системи.
  • Дотримуйтесь рекомендацій щодо безпечної роботи у системі Star24.

Пам’ятайте, що будь-які інші веб-сторінки або додатки для мобільних пристроїв, розробником яких не є УкрСиббанк, можуть використовуватись шахраями для отримання особистих даних з метою чинення протиправних дій.

Поділитися сторінкою: