11.06.2013

Заходи безпеки при користуванні системою інтернет-банкінгу StarAccess

Шановні клієнти!

У зв’язку з постійним збільшенням кількості шахрайств у мережі Інтернет, пов’язаних зі збором та неправомірним використанням персональної інформації користувачів online-сервісів, УкрСиббанк нагадує про заходи безпеки, які допоможуть вам убезпечити себе від фінансових втрат:

  • Використовуйте для входу до інтернет-банкінгу StarAccess тільки офіційну сторінку системи.
  • Не розголошуйте персональну інформацію (логіни та паролі) стороннім особам, не вводьте логіни та паролі до системи ніде, окрім офіційної сторінки входу. Для роботи зі StarAccess достатньо тільки браузера персонального комп’ютера з доступом до мережі Інтернет і Java (зазвичай встановлена), немає необхідності встановлювати жодне додаткове програмне забезпечення.

    Зверніть увагу! УкрСиббанк ніколи не запропонує вам пройти ідентифікацію чи опитування з використанням ваших ключів ЕЦП та паролів до системи StarAccess та даних платіжних карток. Про будь-який запит з такого приводу просимо повідомляти спеціалістів інформаційно-довідкової служби УкрСиббанку за телефоном 0 800 505 800.

  • У разі підозри щодо несанкціонованого використання ваших логіну та паролю перш за все заблокуйте ключі системи StarAccess, зателефонувавши до інформаційно-довідкової служби банку за телефоном 0 800 505 800.
  • Дотримуйтесь рекомендацій щодо безпечної роботи у системі StarAccess.

Пам’ятайте, що будь-які інші веб-сторінки або додатки для мобільних пристроїв, розробником яких не є УкрСиббанк, можуть використовуватись шахраями для отримання особистих даних з метою чинення протиправних дій.

Поділитися сторінкою: