03.04.2017

Заробляйте з UKRSIBBANK на продажі валюти за курсом НБУ

Скористайтесь унікальною можливістю заощадити кошти на обслуговуванні рахунків та заробити на операціях із продажу іноземної валюти разом із акцією від UKRSIBBANK для нових клієнтів-представників середнього та малого бізнесу.

Як заробити на продажу валюти?

Ми виплачуємо вам на рахунок грошову винагороду за операціями з продажу іноземної валюти. Виплата здійснюється за операціями, які відбулись протягом 90 днів з дати відкриття рахунку в іноземній валюті.

Винагорода визначається так: «Сума валюти» x «різниця між комерційним курсом та курсом НБУ», але не більше 0,15 грн за 1-у одиницю валюти. Тобто продаж валюти фактично здійснюються за курсом НБУ.

Бонус: найцінніше — це знання!

Кожен учасник отримує від нас у подарунок унікальну збірку методичних рекомендацій з зовнішньоекономічної діяльності. Маркетинг, міжнародна торгівля, зовнішньоекономічні контракти, правила Інкотермс 2010, фінансування експортних операцій, митне оформлення товару, інформація про міжнародні виставки — ми зібрали для вашого бізнесу найцікавіші матеріали!

Крім того, за умовами акції в цей період ми пропонуємо:

«Розвиток та підтримка СМБ — це один із пріоритетних напрямків роботи UKRSIBBANK. Сьогодні банку довіряють більше 2,4 млн клієнтів, з яких 172 тис. — представники СМБ», — підкреслив Костянтин Лежнін, заступник Голови Правління з питань роздрібного бізнесу UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

Як взяти участь в акції?

Протягом трьох місяців з 4 квітня по 4 липня 2017 відкрийте в UKRSIBBANK поточний рахунок в іноземній валюті. Кількість рахунків для участі в акції не обмежена.

Приєднуйтесь до великої бізнес-родини клієнтів UKRSIBBANK!

Поділитися сторінкою:

| 1.511 сек. | SQL -570 | 32.9MB