19.03.2013

Зарплатний проект All Inclusive — комплекс послуг в одному пакеті

УкрСиббанк пропонує новим клієнтам юридичним особам і приватним підприємцям вигідні умови оформлення зарплатного проекту.

При оформленні зарплатного проекту для понад 100 співробітників протягом року діють спеціальні тарифи: безкоштовне зарахування зарплати на рахунки працівників і річне обслуговування двох пакетів All Inclusive Ultra або чотирьох пакетів All Inclusive. До того ж, за підключення до зарплатного проекту наступних 50 співробітників, підприємство додатково отримує безкоштовне річне обслуговування одного тарифного пакету All Inclusive Ultra або двох All Inclusive.

All Inclusive — це комплексне рішення для компанії і співробітників, яке включає не тільки обслуговування платіжних карток, зарахування заробітної плати та інших виплат на карткові рахунки, але й інші банківські та страхові послуги, різні додаткові сервіси та привілеї в одному пакеті.

«У рейтингу «50 провідних банків України», складеному виданням

«Коммерсант-Україна»
у 2012 році, УкрСиббанк визнано провідною фінансовою установою в номінації «Зарплатні проекти». Це не дивно, адже всім клієнтам ми пропонуємо не просто карту, а досить функціональний пакет послуг. Базовий пакет All Inclusive Start включає в себе власне платіжну картку, накопичувальний рахунок з підвищеним відсотком на залишок, доступ до інтернет-банкінгу Star24 і можливість підключення смс-банкінгу StarSMS», — говорить Андрій Кашперук, начальник департаменту роздрібних продажів УкрСиббанку BNP Paribas Group. — У рамках пакетів клієнт може відкрити накопичувальні рахунки з підвищеною ставкою в трьох валютах: в гривнях, доларах і євро. Це дозволяють отримати додатковий дохід і ефективно розподіляти гроші. Клієнту відкрито доступ до альтернативних каналів обслуговування, наприклад, можна самостійно здійснювати грошові перекази. Крім того, у вартість пакету включено страхові послуги».

У минулому році всі зарплатні проекти банку були переведені на комплексне обслуговування All Inclusive — це близько 800 тисяч клієнтів. З них 50% вже користуються послугою смс-інформування StarSMS, 10% — накопичувальними рахунками, 15% — перейшли на більш високий рівень пакета.

Поділитися сторінкою: