07.08.2014

Зарплатний проект від УкрСиббанку — комплексна пропозиція для компанії та співробітників

За перше півріччя 2014 року кількість клієнтів-держателів зарплатних карток від УкрСиббанку BNP Paribas Group збільшилася на 110 тисяч, що склало 11% від активного портфелю зарплатно-карткового проекту банку.

Зарплатний проект від УкрСиббанку — це комплексна пропозиція для компанії і співробітників, яке включає перерахування заробітної плати, стипендій та інших виплат на карткові рахунки, обслуговування платіжних карт, а також інші банківські та страхові послуги, різноманітні додаткові сервіси та привілеї.

Уклавши договір на обслуговування зарплатно-карткового проекту в УкрСиббанку, підприємство забезпечує своєчасну і якісну виплату заробітної плати співробітникам завдяки широкій мережі відділень і банкоматів по всій Україні. Для цього достатньо сформувати одну відомість у системі інтернет-банкінгу StarAccess. Сам процес зарахування відбувається централізовано для всіх підрозділів підприємства і займає до 15 хвилин.

При цьому зарплатний проект від УкрСиббанку передбачає низку вигідних переваг для співробітників компанії, серед яких: безкоштовне зняття готівки у будь-якому
банкоматі по всій Україні, можливість оплати без комісії товарів і послуг у торгових підприємствах та мережі Інтернет, контроль рахунку за допомогою сервісів Star24 і StarSMS, участь у дисконтній програмі «Плюсуй з нами!».

Поділитися сторінкою:

| 1.179 сек. | SQL -578 | 33.05MB